Czerwionka-LeszczynySport i rekreacja

KS Decor Bełk vs GKS Radziechowy Wieprz 1:3 (0:1)

W pierwszym spotkaniu rundy wiosennej sezonu 2018/2019 nasi czwartoligowcy na własnym boisku ulegli GKS Radziechowy Wieprz 1:3 (0:1).

Wynik meczu nie odzwierciedla jednak przebiegu spotkania – KS „Decor” Bełk w przeważającej części meczu prowadził grę i miał wiele sytuacji podbramkowych, których jednak nie udało się wykorzystać naszym zawodnikom.

Swoje szanse natomiast skutecznie wykorzystali goście zdobywając bramki w 33., 53. i 67. minucie meczu!

Honorową bramkę dla KS „Decor” Bełk w 90. minucie spotkania zdobył Wojciech Rasek.

KS „Decor” Bełk : Kamil Zemanek – Michał Stryczek, Dawid Grabiec (60. Marcin Mizia), Bartosz Wójcik, Piotr Groborz, Grzegorz Jasiczek, Andrzej Niewiedział (60. Łukasz Spórna), Robert Dymowski (70. Dawid Semeniuk), Wojciech Barnik (60. Karol Paryła), Wojciech Rasek, Damian Olczak

info: ks decor bełk