KnurówNewsySport i rekreacja

KS Concordia Knurów – KS Sośnica Gliwice 5:1 (2:0)

Concordia Knurów – KS Sośnica Gliwice 5:1 (2:0) w meczu sparingowym, hat trick Tomasza Czerniaka.

Spotkanie rozegrano na Stadionie Miejskim. Była to kolejna okazja aby przetestować zawodników. Drużyna jest bardzo odmłodzona ale po dzisiejszym spotkaniu można powiedzieć, że jest to jej walor. Gra była składna i dało się zauważyć wiele zrozumienia w grze poszczególnych formacji. W drugiej połowie widzowie zobaczyli w ciągu 4 minut aż 3 bramki. Był to taki moment w tym meczu, że zawodnicy powinni uwierzyć w siebie bo stać ich naprawdę na wiele.
W dzisiejszym spotkaniu po raz pierwszy w przygotowaniach zobaczyliśmy Tomasza Czerniaka. Nasz czołowy snajper ostatnich lat strzelił dzisiaj 3 bramki i zasygnalizował powrót do wysokiej formy.
Z drużyny ubył Michał Zieliński. Michała będzie można zobaczyć od nowego sezonu na boisku Wilków Wilcza.
Niewątpliwym wzmocnieniem okazał się testowany w Knurowie Paweł Zygmunt z Odry Miasteczko Śląskie.
Podopieczni trenera Matuszka rozegrali bardzo dobre spotkanie. Pomimo ubytków grając przeciwko drużynie w której grają m.in.gwiazdy gliwickiego futsalu Concordia dzisiaj zagrała bardzo dobry mecz.

Bramki padały:
25′ Czerniak
27′ Czerniak
57′ Czerniak
59′ Skiba
61′ Bartoszewicz
73′ KS Sośnica Gliwice