Od dzisiaj (1 października) do końca miesiąca w aplikacji SkyCash na wszystkich studentów pierwszego roku czekają bilety miesięczne za złotówkę. oferta jest ważna od momentu zakupu i obowiązuje na dowolnej relacji spośród naszej siatki połączeń.

W tym roku już po raz drugi zachęcamy świeżo upieczonych żaków, by w codziennych podróżach na zajęcia wzięli pod uwagę pociągi Kolei Śląskich. Aby jeszcze bardziej uprzyjemnić tego typu testy przez cały październik oferujemy możliwość zakupu biletu miesięcznego za złotówkę.

Oferta jest dostępna w aplikacji SkyCash i obowiązuje na wszystkich naszych liniach, z wyłączeniem odcinka przygranicznego Chałupki-Bohumin i pociągów Ornak na odcinku Żywiec – Zakopane. Bilet jest ważny przez miesiąc od momentu zakupu – czyli np. przy zakupie 5 października można z niego korzystać do 4 listopada.

Podczas kontroli oprócz biletu niezbędne będzie okazanie dokumentu potwierdzającego rozpoczęcie studiów – legitymacji studenckiej lub zaświadczenia dostępnego na naszej stronie w zakładce Oferty – Studenciak.

W ubiegłym roku z naszej propozycji skorzystało ponad 3000 osób. Mamy nadzieję, że tegoroczna akcja będzie się cieszyć jeszcze większym zainteresowaniem. Zachęcamy do kupowania i testowania kolei w drodze na uczelnię!

Info: kolejeslaskie.com