Koleje Śląskie kontynuują propozycje dodatkowych atrakcji na ferie – po zaproszeniu do zwiedzania naszej bazy nadszedł czas na przejazd specjalny –  i to nie byle jaki, bo aż do… Krakowa! Na wyprawę do stolicy województwa małopolskiego z Katowic zapraszamy już w najbliższą sobotę. 

Liczba miejsc dostępnych podczas przejazdu jest ograniczona, podobnie zatem jak przy innych okazjach, tak i tym razem prosimy o korzystanie z  formularza rejestracyjnego. Rezerwacja rusza już dzisiaj (15.01) o godzinie 18:00! Przejazd pociągiem specjalnym jest bezpłatny, miejsca nie są numerowane.

W przejeździe może wziąć udział każdy, jednak szczególnie dedykujemy go dzieciom i młodzieży – na młodych miłośników kolei będą też czekały dodatkowe niespodzianki na pokładzie pociągu. Atrakcją może być również sam pojazd, którym wyruszymy w podróż, będzie to bowiem Powstaniec Śląski, czyli jedyny tak wyjątkowy pociąg w naszym parku taborowym.

Przejazd zapewniamy oczywiście w obie strony, a szczegółowy rozkład jazdy pociągu specjalnego można znaleźć w poniższych tabelach – prosimy o przyjście na dworzec na kilka minut przed odjazdem, szczególnie po spędzeniu czasu wolnego w Krakowie.

Info: Koleje Śląskie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here