Knurowskiej Ligi Futsalu: Gesanet idzie jak burza – wyniki 3 kolejki

W trzeciej kolejce Knurowskiej Ligi Futsalu najwięcej uwagi przyciągał pojedynek trzeciej i czwartej drużyny poprzedniego sezonu: Tritechu i Gesanetu. Zgodnie z oczekiwaniami mecz był bardzo wyrównany, a przez większość czasu na tablicy wyników widniał remis. Gesanet dwukrotnie obejmował prowadzenie i dwukrotnie bardzo szybko Tritech doprowadzał do wyrównania. W końcówce spotkania przy wyniku 2:2 podopieczni Wojciecha Górka mieli dwie stuprocentowe okazje do zdobycia zwycięskiego gola, których nie wykorzystali, za to ich rywal na 24 sekundy przed ostatnia syreną wyprowadził decydujący cios. Płaski strzał z dystansu Rafała Adamkowskiego w gąszczu nóg graczy obu drużyn znalazł drogę do bramki Krzysztofa Górki i dzięki temu Gesanet objął prowadzenie w tabeli z kompletem punktów.

Po raz drugi w tym sezonie na parkiecie zameldował się Vibovit.  Aktualnie mistrzowie nie mieli problemów z pokonaniem Kornas Teamu i śrubowali indywidualne statystyki strzeleckie. Jeszcze do przerwy Kornas Team prezentował się przyzwoicie, po zamianie stron pojedynek zamienił się w egzekucję. Pomimo trzeciej wysokiej porażki beniaminek wydaje się nie zrażać i stawił się w sile 11 graczy.

W ostatnim meczu wieczoru Bud-Expert Team zaczął od punktowania Przychodni Prognostic i po 12 minutach prowadził już 4:0. Tuż przed przerwą Przychodnia Prognostic dwukrotnie przebrnęła rozluźnione szyki BET, a zaraz po zmianie stron strzeliła gola kontaktowego i nieoczekiwanie  zrobiło się 4:3. Młodzież Prognostiku atakowała ambitnie chcąc doprowadzić do remisu, ale w końcówce górę wzięło doświadczenie graczy zespołu Piotra Rolnika, którzy przypieczętowali wygraną dwoma golami.

Program 4. kolejki (20 listopada, poniedziałek): Gesanet – Przychodnia Prognostic (19.30), TKKF Mistral Intermarche – Vibovit (20.15), Bud-Expert Team – Tritech (21.00).