W poniedziałek 9 grudnia w hali MOSiR przy ul. Górniczej rozegraną zostaną kolejne mecze Knurowskiej Ligi Futsalu. W trzeciej serii spotkań najciekawiej zapowiada się pojedynek pomiędzy TKKF Mistral Intermarche a Gesanetem, czyli aktualnym wicemistrzem a mistrzem Knurowa z roku 2018. Piłkarze TKKF bardzo dobrze rozpoczęli tegoroczne rozgrywki pokonując najpierw Best Team, a następnie wygrywając z Vibovitem/IPA. Zupełnie inne nastroje panują w ekipie Dariusza Flisa, która w dwóch meczach zgromadziła na swoim koncie zaledwie 1 punkt.

Ciekawie zapowiada się też mecz Bud-Expert Teamu z Best Teamem. Beniaminek jest na fali po wygranej nad Rawimeksem i z pewnością będzie chciał zdobyć kolejne punkty z bardziej doświadczonym rywalem.

Pozostałe dwa spotkania wydają się mieć zdecydowanych faworytów, ale teoretycznie słabszym nie można odmawiać szans, gdyż w bieżącym sezonie doszło już do kilku niespodzianek.

Szczegółowy program 3. kolejki przedstawia się następująco: Tritech – Rawimex Knurów (18.00), Bud-Expert Team – Best Team 02+ (18.50), Vibovit/IPA – Team Rawimex (19.40), TKKF Mistral Intermarche – Gesanet Knurów (20.30).

Info: MOSiR Knurów