Rozgrywki Knurowskiej Ligi Futsalu wkraczają w decydującą fazę, a w najbliższy poniedziałek rozegrana zostanie już 10. seria spotkań. W niej najciekawiej zapowiada się mecz TKKF Mistral Intermarche z Gesanetem.

Po ostatniej porażce TKKF-u sytuacja w czołówce tabeli zrobiła się jeszcze ciekawsza, a Gesanet po piątej z rzędu wygranej włączył się do walki o najwyższe lokaty. Piłkarze Dariusza Flisa również w rozgrywkach Polskiej Ligi Futsalu notują zwyżkę formy i ich ewentualna wygrana nad niedawnym liderem nie powinna nikogo zdziwić. Ciekawostką dotychczasowych spotkań Gesanetu z TKKF jest fakt, że w ich ostatnim meczu 9 grudnia po raz pierwszy padł wynik remisowy, a historia tych spotkań jest bogata, bo obie drużyny spotkają ze sobą już po raz 27.

Piłkarze Tritechu, którzy powrócili na pozycję lidera, spotkają się z Rawimeksem i są zdecydowanym faworytem. Wprawdzie ostatnia drużyna rozgrywek wywalczyła ostatnio drugi punkt w sezonie, to powięszenie tego dorobku będzie dużą niespodzianką.

Również Vibovit/IPA jest zdecydowanym faworytem pojedynku z Teamem Rawimex. Jeśli obrońcy tytułu będą dysponować tak silną kadrą jak w ostatnim meczu z TKKF, to będą nie do zatrzymania również dla innych zespołów.

Ciekawie może być w meczu Best Teamu z Bud-Expert Teamem. Po ostatniej kolejce obie drużyny mają spory niedosyt i będą chciały koniecznie zdobyć punkty. Faworytem wydaje się jednak Bud-Expert Team.

Szczegółowy harmonogram 10. kolejki (poniedziałek, 10 lutego) i dotychczasowy bilans gier (kolejno zwycieśtwa, remisy, porażki i bilans bramkowy):

godz. 18.00 Rawimex Knurów – Tritech  0 – 0 – 3  br. 7-19

godz. 18.50 Team Rawimex – Vibovit/IPA  0 – 0 – 1  br. 3-8

godz. 19.40 Best Team 02+ – Bud-Expert Team  0 – 0 – 1  br. 2-6

godz. 20.30 Gesanet Knurów – TKKF Mistral Intermarche  14 – 1 – 11  br. 103 – 94.

Zapraszamy serdecznie do Hali Sportowej MOSiR przy ul. Górniczej do oglądania na żywo rozgrywek Knurowskiej Ligi Futsalu.

Info: MOSiR Knurów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here