Knurów: Wrócić na drogę zwycięstw

0
237

Knurów: Wrócić na drogę zwycięstw

Zawodniczki MTS-u Knurów także nie miały okazji rozegrać w miniony weekend swojego ligowe spotkania ze względu na nagły powrót zimy, która spowodowała, że boiska zostały pokryte pokrywą śnieżną. Wiele klubów postanowiło swoje spotkania odwołać i przełożyć na inny termin aby nie zniszczyć swoich boisk. Obecnie pogoda wróciła do względnej normy i podopieczne trenera Oskara Radkiewicza wracają do ligowej rywalizacji.

Po inauguracyjnej porażce z liderem IV ligi MKS Myszków knurowianki chcą zrehabilitować się swoim kibicom i zarazem wrócić na zwycięski szlak. Okazja do tego jest znakomita, ponieważ do Knurowa przyjeżdża drużyna dolnych rejonów tabeli a mianowicie zespół Niepokornych Orzesze.

Dla zawodniczek z Orzesza niedzielny mecz będzie inauguracyjnym w rundzie wiosennej. W 12 kolejce miały podejmować na własnym boisku rezerwy ROW-u Rybnik, ale mecz został przełożony na 13 kwietnia, a w miniony weekend pauzowały ze względu na wycofanie się z rozgrywek Wisły Skoczów.

Jesienią w Orzeszu knurowianki nie pozostawiły złudzeń swoim rywalkom wygrywając pewnie i wysoko w stosunku 6:1. Kibice MTS-u liczą na powtórkę w niedzielne przedpołudnie. Każdy inny wynik niż zwycięstwo zawodniczek trenera Oskara Radkiewicza będzie sporą niespodzianką.

Początek niedzielnego spotkania o godzinie 11:00.

⚽️MTS Knurów – Niepokorni Orzesze
📅Niedziela, 10 kwietnia – godzina 11:00🕚
🏟Kompleks boisk wielofunkcyjnych MOSiR w Knurowie – al. Lipowa 12, 44-194 Knurów
🎫Bilety: Wstęp bezpłatny

AW