Przed tygodniem informowaliśmy, że jedyną niepokonaną drużyną w rozgrywkach Knurowskiej Ligi Futsalu pozostał Vibovit/IPA. Drużyna ta wczoraj wieczorem zachowała to miano pokonując Gesanet MTS 3:2 i nad obecnym mistrzem ma już 6 punktów przewagi. Na dyspozycji MTS-u zaważył z pewnością wysiłek włożony dzień wcześniej w mecz 2 ligi Polskiej Ligi Futsalu przeciwko Gwieździe Ruda Śląska, ale i Vibovit/IPA miał problemy kadrowe wystawiając tylko 5 graczy.

Zawód sprawiła drużyna TKKF Mistral Intermarche, która przegrała wczoraj z Bud-Expert Teamem i spadła w tabeli na 5. miejsce. Pierwsze zwycięstwo odniósł Paderek Team pokonując Przychodnię Prognostic, natomiast Apteka Św. Barbary Tritech nie zawiodła i po wygranej na Rawimeksem zajmuje pozycję wicelidera.

Program 5. kolejki (21 stycznia, poniedziałek): Rawimex Knurów – Przychodnia Prognostic (18.00), Vibovit/IPA – Bud-Expert Team (18.50), TKKF Mistral Intermarche – Gesanet MTS Knurów (19.40), Paderek Team – Apteka Św. Barbary Tritech (20.30).

Wyniki 4. kolejki z dnia 14.1.2019

TKKF Mistral Intermarche – Bud-Expert Team 3:5 (1:4)

P. Buchta, J. Skowronek, K. Przydatek – P. Jędrzejczak 3, S. Brodziński, K. Gruszkiewicz

żółte kartki: M. Cybulski, R. Jachimowski (TKKF Mistral Intermarche), S. Brodziński, K. Gruszkiewicz (Bud-Expert Team).

TKKF Mistral Intermarche: P. Ignasiak, S. Pawlik, M. Bociański, K. Przydatek, P. Grzybek, R. Jachimowski, M. Cybulski, P. Buchta, M. Bogumiło, J. Skowronek.

Bud-Expert Team: K. Szymanik, S. Brodziński, P. Jędrzejczak, M. Boryga, K. Gruszkiewicz, P. Rolnik.

Rawimex Knurów – Apteka Św. Barbary Tritech 2:7 (1:2)

Ł. Szymura, S. Woźniak – K. Idziaszek 3, S. Napierała 3, B. Lewandowski

Rawimex Knurów: J. Ligocki,L. Kobrzyński,  W. Pindur, M. Synowiec, A. Łowicki, S. Woźniak, Ł. Górczyk, M. Adamczyk, J. Rusin.

Apteka Św. Barbary Tritech: K. Górka, B. Lewandowski, M. Szczurek, S. Napierała, D. Wiercioch, M. Michniewski, M. Mikulski, K. Idziaszek.

Przychodnia Prognostic – Paderek Team 5:6 (2:1)

D. Witkowski 2, M. Nowakowski, Ł. Kędzierski, M. Kląskała – P. Ziaja 5, J. Wróbel.

żółta kartka: P. Ziaja (Paderek Team).

Przychodnia Prognostic: M. Bismor, P. Rostkowski, M. Kląskała, M. Nowakowski, A. Zawadzki, P. Talar, G. Nowak, G. Naporowski, Ł. Kędzierski, D. Witkowski.

Paderek Team:  Ł. Cieślik, P. Ziaja, J. Wróbel, K. Karasz, M. Bajorek, M. Grzelak.

Gesanet MTS Knurów – Vibovit/IPA 2:3 (1:1)

P. Molata, samobójcza – M. Rozumek 2, Ł. Pilc

Gesanet MTS Knurów: A. Dziuba, D. Flis, D. Kraska, M. Stopa, D. Rozental, P. Molata, R. Adamkowski, M. Reguła, W. Rasek.

Vibovit/IPA: B. Poręba, M. Bagiński, Ł. Żyrkowski, M. Rozumek, Ł. Pilc.

TABELA

M

P

B

Z

R

P

1.

Vibovit/IPA

4

12

31-13

4

0

0

2.

Apteka Św. Barbary Tritech

4

9

19-9

3

0

1

3.

Gesanet MTS Knurów

4

6

19-13

2

0

2

4.

Bud-Expert Team

4

6

20-20

2

0

2

5.

TKKF Mistral Intermarche

4

6

13-17

2

0

2

6.

Paderek Team

4

4

18-23

1

1

2

7.

Przychodnia Prognostic

4

3

14-22

1

0

3

8.

Rawimex Knurów

4

1

19-36

0

1

3

           STRZELCY

1.

Paweł Ziaja Paderek Team

12

2.

Tomasz Dura Vibovit/IPA

11

Przemysław Jędrzejczak Bud-Expert Team

11

4.

Waldemar Pindur Rawimex Knurów

6

Dariusz Flis Gesanet MTS Knurów

6

6.

Michał Szczurek Apteka Św. Barbary Tritech

5

7.

Krzysztof Wesoły Vibovit/IPA

5

8.

Maciej Stopa Gesanet MTS Knurów

4

Kacper Idziaszek Apteka Św. Barbary Tritech

4

 FAIR PLAY

pkt

1.

Apteka Św. Barbary Tritech

6

2.

Bud-Expert Team

6

3.

Rawimex Knurów

6

4.

Paderek Team

9

5.

Vibovit/IPA

12

6.

Gesanet MTS Knurów

12

7.

Przychodnia Prognostic

19

8.

TKKF Mistral Intermarche

21

 

Info: mosirknurow.pl