InformacjeKnurów

Knurów: Uroczysta akademia pożegnalna dla klas 8 w MSP 6

22 czerwca w MSPP 6 odbyła się uroczysta akademia pożegnalna dla klas 8. przygotowana przez klasę 7a. Wręczono nagrody uczniom wyróżnionym za wysokie wyniki w nauce, decyzję o stypendiach za wyniki w nauce i sporcie. Tytuł absolwenta roku powędrował do uczennicy klasy 8c- Ingi Kawki. Nauczyciele wychowania fizycznego wyczytali uczniów, którzy zajęli wysokie miejsca w zawodach sportowych.

Wychowawcy klas podziękowali rodzicom za wieloletnią pracę na rzecz klasy i szkoły. A przedstawicielki klas 8. podziękowały byłym i obecnym wychowawcom za trud włożony w ich edukację i wychowanie.

Pani dyrektor podziękowała za pracę nauczycielom odchodzącym na emeryturę- pani Mirze Stolarczyk oraz panu Markowi Wydrze.

Całość uświetniły piosenki w wykonaniu szkolnego chóru pani Elżbiety Płonki oraz skecz przygotowany przez uczennice klasy 6b. Niemałą niespodzianką dla absolwentów okazały się medale przyznawane w różnych śmiesznych kategoriach, np. Omnibus, Romeo i Julia czy Złota Piłka.

Ten dzień na pewno zapadnie wszystkim naszym tegorocznym ósmoklasistom w pamięć. Życzymy im miłych wakacji i sukcesów w szkole średniej!

Dziękujemy wszystkim uczniom zaangażowanym w przygotowanie akademii. Wśród nauczycieli za organizację odpowiedzialni byli: panie Ewa Chlubek, Dagmara Mokrzycka-Filipowicz, Elżbieta Płonka, panowie Mariusz Baron ( nagłośnienie), Marek Wydra (prezentacja zdjęć).

info: MSP 6