Knurów: Turniej Charytatywny Dla Michała …

0
233

  Michał Mielczarek ma prawie 13 lat i mieszka w Knurowie. W drugiej połowie kwietnia 2018 roku pojawiły się u niego pierwsze niepokojące objawy choroby, jeszcze wtedy rodzice nie wiedzieli, że jest to nowotwór. Był leczony na grypę żołądkową kiedy zaczął wymiotować, następnie gorączka, która wystąpiła została potraktowana jako zapalenie dróg moczowych. Antybiotyki działały przez dwa dni po czym wszystkie objawy wracały jak bumerang. Ostatecznie skierowano chłopaka do Zabrza gdzie wykonano szczegółowe badania USG po których ostatecznie zdiagnozowano chłoniaka nieziarniczego.

Michał interesuje się piłką nożną. Ma bogate pokłady wiedzy i aktywnie spędza czas goniąc za piłką. Jego ulubioną drużyną jest FC Barcelona. Gry komputerowe niezwykle go absorbują chętnie też spędza czas z rówieśnikami na planszowych potyczkach. Dużo czasu spędza na świeżym powietrzu, a dwa rowerowe koła napędzają jego akumulatory.

Apelujemy do Państwa o wsparcie. Zachęcamy do wpłacania darowizn na indywidualny numer subkonta Michała oraz do podzielenia się 1% podatkiem w okresie rozliczeniowym. Zgromadzone środki przeznaczone zostaną na wydatki związane z całym procesem leczenia. Za wszelkie okazane wsparcie, w imieniu rodziny serdecznie dziękujemy.

 

Fundacja ISKIERKA

Warszawa 02-047, Adama Pługa 1/2

ING Bank Śląski nr konta: 83 1050 0099 6781 1000 1000 0743

1% KRS 0000248546 cel szczegółowy: „Michał MIELCZAREK”