Knurów: Święto Kolorów na placu 700-lecia

0
363

Prawdziwe kolorowe szaleństwo rozpętało się 2 lipca 2022 roku na Placu 700-lecia w Knurowie. A to za sprawą Festiwalu Kolorów Holiki, w którym wzięły udział przede wszystkim młode osoby, ale tez nie zabrakło starszych mieszkańców. Licznie przyszli, by choć na krótko pokolorować swój mały świat.

Najistotniejszym  momentem wydarzenia było to by w tym samym czasie wyrzucić w powietrze kolorowe holi czyli kolorowe proszki. W momencie wyrzutu nad tłumem tworzyła się wielka, wielobarwna chmura, która po chwili opadając „ozdabiała” uczestników od stóp do głów.

Nie było by Festiwalu Kolorów bez muzyki. Dlatego na imprezie młodzi pląsali w rytm muzyki serwowanej przez DJ-a, ponadto muzyka towarzyszyła tłumowi w trakcie obsypywania się proszkami.

Wyrzuty holi odbywały się co pół godziny i w trakcie festynu było ich kilkanaście, gdzie za każdym razem wszyscy się radośnie bawili.

Jak zapewniali organizatorzy proszki mają odpowiednie certyfikaty, atesty, są całkowicie bezpieczne i łatwo spierają się z odzieży.

Impreza wyglądała naprawdę spektakularnie, nie dało się nie zauważyć, że wszyscy uczestnicy są z niej zadowoleni.

Relacja: Agnieszka Łyko