Knurów: Święto Białej Laski – akademia…

0
167

Sympatycy, opiekunowie i zaangażowani w działalność knurowskiego Oddziału PTTK Kolo Trion spotkali się w spółdzielczym klubie Lokatorek.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Białej Laski wręczono dyplomy oraz statuetki jako forma podziękowania za wkład pracy, zaangażowanie oraz przyjazne współdziałanie na rzecz osób dwufunkcyjnych.

Adam Wala, Prezes knurowskiego Oddziału PTTK Koło TRION w Knurowie podziękował proboszczowi parafii Matki Bożej Częstochowskiej ks Krzysztofowi Tabath, za nabożeństwo i piękne słowa kazania. Jednocześnie prosząc o modlitwę i błogosławieństwo dla uczestników dzisiejszego spotkania.

Wśród gości znaleźli się m.in.

przedstawiciele: Powiatu Gliwickiego, knurowskiego Oddziału PCK, MOPS’u, LWSM, PTTK z Gliwic, osoby będące przewodnikami osób niedowidzących oraz zaprzyjaźnionych stowarzyszeń i kół działających na terenie miasta i okolicy. Nie sposób nie wspomnieć obecności osoby wspierającej od samego początku działalność Koła, jakim bez wątpienia jest Przewodniczący obecnej Rady Miasta Knurów – Tomasz Rzepa.

Bogaty program aktywizacyjny, jakiemu bez wątpienia z wielkim zaangażowaniem oddają się Członkowie Koła, zainteresowania uczestników i ich niekończące się chęci do działania, bez wątpienia są powodem do zdrowej zazdrości i chęci z jednej strony pokazywania jako przykład, z drugiej zaś jako duma zarówno dla uczestników jak i organizatorów zajęć.

Doskonałym czasem na podsumowanie było właśnie dzisiejsze spotkanie.

Na przeglądnięcie tego co się działo dzisiaj zapraszamy serdecznie do materiału video i zdjęciowego.

/arc/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here