Oczywiście akcja tyczy się jednośladów o napędzie nożnym 🙂 czyli rowerów. To oczywiście kolejna już edycja akcji mająca na celu zwiększenie bezpieczeństwa naszych dwukołowych pojazdów przed złodziejami.

W tym roku w okresie do 26 września 2018 w garażu przy siedzibie Straży Miejskiej w Knurowie przy ul. Niepodległości 6 w każdą środę w godzinach 14:30 – 17:00, czekają strażnicy posiadający możliwość oznakowania i założenia stosownej kartoteki dla pojazdu.

Jak nam powiedział Komendant Straży Miejskiej w Knurowie – Andrzej DAROŃ akcja skierowana do posiadaczy rowerów, którymi właścicielami są mieszkańcy miasta Knurowa. Znakowanie odbywa się wyłącznie za zgodą i w obecności osoby pełnoletniej. Właściciel roweru wyrażający chęć oznakowania roweru zobowiązany jest stawić się z : dokumentem tożsamości ze zdjęciem, fakturą lub paragonem potwierdzającym zakup roweru lub książką gwarancyjną lub też w przypadku ich braku, właściciel składa odpowiednie oświadczenie. Co najważniejsze: AKCJA ZNAKOWANIA ROWERU JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNA – dodaje.

Tak więc, nie pozostaje nic innego, jak tyko PREWENCYJNIE oznakować swój rower, żeby uniemożliwić zdobycie łatwego łupu potencjalnym złodziejom.

Zapraszamy

foto: archiwum własne