Nowa akcja internetowa, która przybywa strumieniem internetowym, na wzór Ice Bucket Challenge ( w którym po oblaniu się lodowatą wodą, mieliśmy przez chwilę poczuć się jak osoby cierpiące na stwardnienie zanikowe boczne /ALS/ )  podbija internet.

   Jak jej pierwowzór – to wyzwanie, w tym wypadku #TrashTag Challenge, mobilizuje do wykonania zadania, w którym trzeba coś wykonać, nagrać się lub sfotografować i materiał sprzed i po akcji, wstawić, czy też wręcz pochwalić się na łamach mediów społecznościowych.

  Tym razem nie woda z lodem, a zadanie wymagające więcej zaangażowania. Dlatego też można wykonać je nawet razem ze znajomymi, przyjaciółmi, czy też znajomymi z klasy czy z siłowni. Polega na sprzątanie miejsc pełnych śmieci znajdujących się w naszym otoczeniu.

Co trzeba zrobić? Znaleźć zaśmiecone zdjęcie w swojej okolicy, wykonać zdjęcie. Następnie wysprzątać je dokładnie i …  zdjęcie po, i wstawiamy w media społecznościowe. Odpowiedni opis #TrashTag Challenge – i już jesteście uczestnikami, naszym zdaniem bardzo pozytywnej akcji.

 

TO JAK ?? WCHODZICIE ?

Czekamy na WASZE materiały! Chętnie pochwalimy się przebiegiem akcji.