Knurów: RAWIMEX MISTRZEM ORLIKA!

0
464

W poniedziałkowy wieczór rozstrzygnęły się losy mistrzowskiego tytułu w Knurowskiej Lidze Orlika. W toczonych od 26 kwietnia zmaganiach najlepszy okazał się ostatecznie Rawimex, który w decydującym meczu pokonał po pasjonującej grze Vibovit 8:6. Drużyna Leszka Kobrzyńskiego choć przed startem ligi nie uchodziła za faworyta, to prowadziła w tabeli od początku rozgrywek i zasłużenie odniosła sukces. Na dodatek do Rawimeksu trafił też tytuł najlepszego strzelca, którym został Adam Ucher z 29 golami. Vibovit po przegranej musiał zadowolić się trzecim miejscem, a wicemistrzem został Tritech Futsal Team, który mocno kibicował wczoraj Vibovitowi, gdyż każda strata punktów przez Rawimex dawała mu mistrzostwo. Czwarte miejsce przypadło Best Teamowi, który ponownie zgłosił aspiracje do podium.

Drugą nagrodę indywidualną czyli tytuł najlepszego bramkarza otrzymał golkiper TKKF Bud-Expert Team Sebastian Pawlik.

Zwycięstwo w grupie drużyn walczących o miejsca 7-12 przypieczętowała wczoraj drużyna 8. miejsca pokonując Mistrzów Va Banque, a w meczu Bad Boysów z Gazami Szlachetnymi padł wynik 1:1.

Po emocjach boiskowych odbyła się oficjalna uroczystość zakończenia rozgrywek i wręczenia nagród, w której uczestniczyli Zastępca Prezydenta Miasta Piotr Surówka, Przewodniczący Rady Miasta Tomasz Rzepa oraz Przewodniczący Komisji Sportu, Turystyki, Rekreacji i Promocji Zdrowia Joachim Machulik.

Poniżej zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wczorajszego wydarzenia.

info: MOSiR Knurów