Knurów: Projekt BLISKO pt. „Akademia Danego Słowa – opowieść o zmianie społecznej za sprawą literatury”!

0
116

Witamy Was! ❤️

   Centrum Kultury w Knurowie i Miejska Biblioteka Publiczna w Knurowie rusza z realizacją projektu BLISKO pt. „Akademia Danego Słowa – opowieść o zmianie społecznej za sprawą literatury”! 📖

▶️ Projekt ten został dofinansowany ze środków Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 Narodowe Centrum Kultury. Serdecznie dziękujemy!

👉 Akademia Danego Słowa – Dziennik Społecznika to szereg inicjatyw, które będą aktywizować i inspirować międzypokoleniową społeczność naszego miasta Knurów – zawsze po drodze do wspólnych działań.

To nie tylko projekt czytelniczy, ale przede wszystkim integracyjny, który za sprawą animacyjno-edukacyjnych wydarzeń ma trafić do odbiorców w każdym wieku i stanowić początek wspólnych działań w przyszłości.

👋 Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was do polubienia fanpage’a Akademia Danego Słowa – Dziennik Społecznika, który będzie pełnił rolę naszego dziennika! Będziemy dzielić się z Wami tym, na jakim etapie projektu jesteśmy, z kim działamy i co tworzymy!

W ramach projektu wraz z partnerami planujemy zrealizować cykl warsztatów, szkoleń, spotkań, konsultacji, a w późniejszym czasie także wystaw czy twórczych instalacji.

Spodziewajcie się zdjęć, ciekawych relacji i dokumentowania każdej najmniejszej inicjatywy 📸

Jesteśmy dla Was i z Wami! ❤️

‼️ Nie zapomnij polubić 😍 ‼️

Akademia Danego Słowa – Dziennik Społecznika
https://www.facebook.com/AkademiaDanegoSlowa

#nprcz #BLISKO