Knurów: Podziękowania za udział w tegorocznych obchodach Święta Niepodległości

0
935

24.11 o godz. 10:00 w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Knurowie przy ul. Szpitalnej 29, odbyło się oficjalne spotkanie Klas mundurowych  wraz z Dyrekcją szkoły z władzami Knurowa oraz Starostwa Powiatowego w Gliwicach.

 

    Wydarzenie odbyło  się w ramach podziękowania skierowanego do młodzieży i ich opiekunów za udział w tegorocznych obchodach Święta Niepodległości oraz innych wydarzeń z udziałem klas mundurowych.

 

       Uroczyste podziękowanie Władz Miasta za „upiększenie” i podwyższenie rangi obchodów 11 listopada dla klas mundurowych knurowskiej ZSZ nr 2.

     Wśród zaproszonych znaleźli się m.in. Starosta Powiatu Gliwickiego Waldemar Dombek wraz ze swoją zastępczynią Ewą Jurczyga, Prezydent Miasta Adam Rams z sekretarzem Piotrem Dudło.

 

Prezydent Miasta Adam Rams wraz z sekretarzem Piotrem Dudło przekazali na ręce uczniów miecz oraz okazjonalny list dziękczynny.

Nie zabrakło słów uznania dla promotorów wydarzenia, jakimi są m.in. Sławomir Tokarz i Katarzyna Szwarczyńska, wychowawcy klas, dyrekcja szkoły oraz uczniowie.