Strona główna bez kategorii Knurów: PIERWSZA WYGRANA BEST TEAMU

Knurów: PIERWSZA WYGRANA BEST TEAMU

0
539

Mikołajkowy prezent sprawili sobie piłkarze Best Teamu, którzy pokonując wczoraj ekipę PromiLove wywalczyli pierwsze w tym sezonie punkty w rozgrywkach Knurowskiej Ligi Futsalu. Best Team rozpoczął mecz od mocnego uderzenia już po kilku minutach prowadząc 3:0. Później do głosu doszli PromiLove. Po zdobyciu pierwszego gola drużyna ta miała jeszcze przed przerwą kilka wyśmienitych sytuacji do strzelenia kolejnych, ale na jej drodze stał świetnie dysponowany Dominik Szwagrzyk. Po przerwie jeszcze przez kilka minut mecz był wyrównany, ale od 30 minuty na boisku istniał już tylko jeden zespół i była to drużyna Tomasza Nowosielskiego.

Najciekawszym meczem 5. kolejki był pojedynek Bud-Expert TKKF kontra Vibovit. Podopieczni Marcina Polywki prowadzili 1:0 i 2:1, ale do przerwy Vibovit opanował sytuację wypracowując sobie 2 gole przewagi. W drugiej połowie długo nie padały następne bramki, aż wreszcie Łukasz Spórna po raz 4. tego dnia wpisał się na listę strzelców. Bud-Expert TKKF odpowiedział wkrótce trzecim golem i choć walczył do końca o zmianę rezultatu, to ostatecznie poniósł trzecią porażkę w meczach z główną trójką faworytów ligi, choć dodać trzeba, że w każdym z nich nawiązał walkę.

W trzecim spotkaniu MTS Gesanet, przetrzebiony kadrowo, poradził sobie jednak z Junusem będąc zwłaszcza w drugiej połowie drużyną zdecydowanie lepszą.

W poniedziałek 13 grudnia kolejne spotkania. Zagrają: MTS Gesanet z PromiLove (19:00), Junus Team z Best Teamem (19:50) i Tritech Futsal Team z Vibovitem (20:40).