Hala Sportowa MOSiR przy Al. Lipowej 12 – podsumowanie inwestycji i zaproszenie na otwarcie

 

Prezentujemy film obrazujący powstanie nowej hali sportowej MOSiR, która znajduję się przy Al. Lipowej 12. Zapraszamy serdecznie na oficjalne otwarcie obiektu i dzień otwarty hali, który odbędzie się w sobotę 14 września 2019 r.

 

Niezwykle miło jest nam poinformować, że w już w sobotę, po prawie dwuletniej budowie odbędzie się oficjalne otwarcie nowej hali sportowej, która znajduje się przy Al. Lipowej 12. Z tej okazji zapraszamy wszystkich mieszkańców na dzień otwarty obiektu. O godz. 12.00 nastąpi oficjalne otwarcie obiektu z udziałem zaproszonych gości, natomiast od 12.30 dla zainteresowanych będzie możliwość oglądania wszystkich zakątków hali sportowej. W tym czasie na terenie hali odbywać się będą treningi pokazowe knurowskich klubów i stowarzyszeń sportowych. Podczas dnia otwartego nie zabraknie również dodatkowych atrakcji dla dzieci. Serdecznie zapraszamy całe rodziny!

Dodajmy, że imprezą towarzyszącą otwarciu hali będzie turniej „APN Family Cup 2019”, podczas którego nastąpi zamiana miejsc i tym razem na dużym boisku Kompleksu MOSiR w zabawowej atmosferze swoje umiejętności oraz poziom sportowy będą prezentować rodzice młodych piłkarzy Akademii Piłki Nożnej w Knurowie.