Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie informuje, że zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, następują zmiany w zasadach funkcjonowania obiektów sportowych MOSiR Knurów.

Od dnia 20 maja zmianie ulegają zasady korzystania z Kompleksu Boisk Wielofunkcyjnych, natomiast od dnia 25 maja przywrócone zostanie funkcjonowanie Hali Sportowej MOSiR przy Al. Lipowej oraz Hali Sportowej MOSiR przy ul. Górniczej. Pozostałe obiekty, m.in. pływalnie kryte, sala fitness i siłownia zgodnie z rozporządzeniem pozostają zamknięte do odwołania.

Wszystkich zainteresowanych korzystaniem z miejskiej  infrastruktury sportowej prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi zasadami, które zostały wprowadzone w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo użytkowników oraz apelujemy o ich bezwzględne przestrzeganie. Prosimy również o rozsądek i odpowiedzialność, które w tak trudnym czasie epidemii są niezwykle ważne. Szczegółowe zasady korzystania z obiektów MOSiR w dokumentach poniżej:

 Zasady funkcjonowania Kompleksu Boisk Wielofunkcyjnych od dnia 20 maja 2020 roku- pdf 

Zasady funkcjonowania Hali Sportowej przy AL. Lipowej 12A – pdf

Zasady funkcjonowania Hala MOSiR ul. Górnicza 2 – pdf

Info: MOSiR Knurów