Knurów: MTS wraca do ligowej rzeczywistości

0
188

Knurów: MTS wraca do ligowej rzeczywistości

Piłkarki MTS-u Knurów po odpadnięciu w półfinale z rozgrywek Pucharu Polski wracają do ligowej rywalizacji. Po trzech seriach gier knurowianki wygodnie usadowiły się na pozycji lidera IV ligi. Remis w Częstochowie z Rakowem i dwie kolejne wygrane z Wartą Zawiercie oraz z Jaskółkami Chorzów pozwoliły zawodniczkom trenera Oskara Radkiewicza na taki stan rzeczy. W najbliższą niedzielę o kolejne zwycięstwo knurowianki powalczą z Tygryskami Świętochłowice.

Najbliższy rywal MTS-u zajmuje obecnie czwarte miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem trzech punktów. Tygryski zaczęły obecne rozgrywki od wyjazdowej porażki w Chorzowie z Jaskółkami 2:5 by w następnej serii gier w Zabrzu wygrać z rezerwami Górnika Zabrze aż 6:2. W minionej kolejce drużyna ze Świętochłowic pauzowała i czeka ich teraz kolejne, trzecie już z rzędu wyjazdowe spotkanie w tym sezonie.

Obie ekipy ostatni raz spotkały w zeszłym sezonie i dwukrotnie lepszy okazał się MTS Knurów. Podopieczne trenera Oskara Radkiewicza pokonały wówczas w Knurowie Tygryski 4:1, zaś w Świętochłowicach po emocjonującym spotkaniu, gdzie padło aż siedem bramek knurowski zespół wygrał 4:3.

Faworytem niedzielnego spotkania jest MTS Knurów. Każdy inny wynik niż zwycięstwo knurowskiego zespołu będzie sporą niespodzianką.

Początek niedzielnego spotkania o godzinie 11:00.

⚽️MTS Knurów – Tygryski Świętochłowice
📅Niedziela, 18 września – godzina 11:00🕚
🏟Stadion Miejski w Knurowie – Dworcowa 28
🎫Bilety: Wstęp bezpłatny

AW