Emocje opadły, wczoraj oficjalnie zakończono Mistrzostwa Świata w wędkarstwie spławikowym w kategoriach U15, U20 i U25. Pozostał lekki niedosyt, choć powody do świętowania są również. Reprezentacja U20 sięgnęła po drużynowy, złoty medal! 🥇🏆 Indywidualnie w tej kategorii w pięknym stylu wygrał i zdobył złoty medal Bartek Krzyżak 🥇, który złowił prawie 60 kg ryb w dwa dni! Na podium w tej kategorii znalazł się również Bartłomiej Okoń 🥉Wielkie gratulacje dla całej drużyny!

W U15 pierwsza tura nie poszła za dobrze. W drugiej pokonaliśmy nawet mistrzów świata – francuzów, jednak to i tak nie był wynik, który mógł dać nam wysoką lokatę. Ostatecznie skończyliśmy na 8 miejscu. Cóż, dla tych najmłodszych kadrowiczów jest to na pewno duża lekcja pokory ale także nauki. Doświadczenie zdobywamy konkurując tylko z najlepszymi. Wielkie podziękowania za walkę oraz za godne reprezentowanie! 😘🇵🇱

Ekipa U25 zakończyła mistrzostwa na 9 pozycji. Wszyscy podjęli godną walkę a pamiętać należy, że reprezentowali Nas bardzo dobrzy, wysokiej klasy zawodnicy. Również dziękujemy!

Ostatecznie więc jest co świętować. Wracamy z 3 medalami, z drużynowym mistrzostwem świata, oraz indywidualnym mistrzem oraz drugim wicemistrzem świata.
Wędkarstwo oraz starty w zawodach dają wiele przyjemności oraz sukcesów, uczą także pokory oraz dają potężną dawkę doświadczenia. Najważniejsze, żeby zarówno z jednych jak i drugich wyciągać dobre wnioski, tak, aby budować potencjał swój oraz drużyny i rozwijać swoje umiejętności. 👍

info: koło PZW 28 knurów