InformacjeKnurówSport i rekreacja

Knurów: Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki

W środę młodsi uczniowie szkół podstawowych rywalizowali na parkietach Hali Sportowej MOSiR w Knurowie w „ Mikołajkowym Turnieju Minisiatkówki ”. W kategorii dziewcząt  pierwsze miejsce przypadło MSP 1, drugie ZSP nr 2, a trzecie MSP  2.

Najlepszą zawodniczką turnieju została reprezentantka MSP 1 Dominika Wakuluk. W kategorii chłopców pierwsze miejsce przypadło drużynie MSP 1, a drugie MSP 9. Najlepszym zawodnikiem został reprezentant MSP 1 Bartosz Kobiołka.

Drużynom zostały wręczone puchary i dyplomy, a najlepszym zawodnikom wręczono statuetki i dyplomy. Wszyscy zawodów otrzymali słodki upominek. Organizatorzy turnieju tj. sekcja piłki siatkowej TKKF Szczygłowice i MOSiR Knurów dziękują  uczniom i opiekunom  za udział,  wspaniałą zabawę i sportową rywalizację na boisku.

Info: MOSiR Knurów