Knurów: Lodowa pomoc – NIECH MA MOC !

0
11707

 

 

 

Witamy.

Siódme Niebo ma dopiero kilka lat ale chcemy by jedną z Naszych tradycji stała się pomoc dzieciakom które tego potrzebują !
Więc nie owijając w bawełnę chcemy pomóc małej Knurowiance – Zuzi Puk. Ale do tego jesteście potrzebni WY !!
A jak możecie pomóc ?…. Zwyczajnie !
Wystarczy przyjść 1 MAJA i kupić dowolny produkt z naszych lodziarni ! To wszystko !
Lodziarnia Siódme Niebo zoobowiązuje się do przekazania CAŁEGO naszego utargu z tego dnia na pomoc małej Zuzannie.
Jakby ktoś nie chciał czekać do 1 maja to już od 24 kwietnia staną u Nas puszki do których będzie szło wrzucać datki.
My i mała Zuzia liczymy że frekwencja jak zwykle dopisze, tak że na koniec dnia będziemy padać ze zmęczenia z nóg ! 🙂
Nie wiemy jaka w ten dzień będzie pogoda ale myślimy że chęć pomocy u Państwa jest tak wielka że nawet w deszczu będziecie twardo stać by dać małemu człowiekowi nadzieję na życie !

Oto apel rodziców Zuzi:

Witam, zwracamy się z prośbą o przekazywanie darowizn na indywidualny numer subkonta Zuzi lub o podzielenie się 1% podatku. Za okazane wsparcie bardzo dziękujemy. Link do fundacji iskierka:

Przekazanie dowolnej kwoty darowizny na subkonto Zuzi:
Fundacja ISKIERKA
Warszawa 02-047, Adama Pługa 1/2
ING Bank Śląski nr konta:
78 1050 0099 6781 1000 1000 0736

Zuzanna Puk z Knurowa

Zuzanna Puk ma 10 lat i mieszka w Knurowie. Dziewczynka zachorowała w lutym 2018. Badania morfologii dały niepokojące wyniki, po których natychmiast została skierowana na Oddział Hematologii i Onkologii Dziecięcej w Zabrzu. Pobrano jej szpik i na jego podstawie zdiagnozowano ostrą białaczkę szpikową. Zuzia jest już po dwóch cyklach chemioterapii, która niestety nie przyniosła oczekiwanych efektów, w związku z czym dziewczyna została zakwalifikowana do programu leczenia białaczki odpornej na standardowe leki. Zaproponowana, alternatywna terapia, to jednorazowe zastosowanie ampułki nierefundowanego leku Mylotarg, którego koszt to 35000 zł. Rodzice muszą zebrać pieniądze do 14 maja, co pozwoli na podanie niezbędnego leku i uzyskanie remisji choroby, a tym samym przygotowanie Zuzi do przeszczepu szpiku ratującego jej życie!
Rodzice, mimo wszelkich starań i najszczerszych chęci nie dysponują taką kwotą i nie są w stanie sami zgromadzić jej w tak krótkim czasie. Sytuacja rodzinna jest wyjątkowo skomplikowana, ponieważ jedyny żywiciel rodziny, tata Zuzi, przebywa obecnie na L4 w związku z chorobą nowotworową.
Przed Zuzią jeszcze całe życie i długa lista marzeń do spełnienia. Bardzo chciałaby pojechać z całą rodziną na bajeczne wakacje do Włoch. Uwielbia gotować, piec ciasta i chętnie spotkałaby się z Anną Starmach. Chciałaby znów „skosztować” wszystkich drobnych rzeczy, które do tej pory malowały uśmiech na jej twarzy. Tęskni za rolkami, łyżwami i długimi wyprawami rowerowymi po leśnych ścieżkach. Jednak jej największym marzeniem jest teraz powrót do zdrowia, do ukochanych – siostry i brata, do domu.
Apelujemy do Państwa o wsparcie finansowe terapii zaplanowanej dla Zuzi. Wspólnie możemy zawalczyć i zakupić lek, który uratuje jej życie. Czasu zostało niewiele, mimo to nie tracimy nadziei i walczymy o każdą złotówkę. Zwracamy się z prośbą o przekazywanie darowizn na indywidualny numer subkonta Zuzi lub o podzielenie się 1% podatku. Za wszelkie okazane wsparcie, w imieniu rodziny, serdecznie dziękujemy.
*Apel powstał w oparciu o informacje z dnia 20.04.2018
Fundacja ISKIERKA
Warszawa 02-047, Adama Pługa 1/2
ING Bank Śląski nr konta:
78 1050 0099 6781 1000 1000 0736
1% KRS 0000248546
cel szczegółowy: „Zuzanna PUK”