Knurów: Kto zagra na Dniach Knurowa 2022?

0
2668

Knurów: Kto zagra na Dniach Knurowa 2022?

Tegoroczne Urodziny Miasta Knurowa odbędą w 24 tygodniu, a dokładniej mówiąc 18 i 19 czerwca. Dni Knurowa 2022 będą inne niż zwykle ze względu na zmianę formuły organizacji i… miejsca. Jednak zapewne interesuje Was, jacy artyści zaszczycą mieszkańców naszego miasta swoją obecnością i występem 🙂

W sobotę 18 czerwca zagrają Sylwia Lipka oraz Dawid Kwiatowski. Lipka jest wokalistką, wideoblogerką, prezenterką telewizyjną i idolką nastolatków w całej Polsce. Co najfajniejsze 🙂 pochodzi z Knurowa 🙂 

Kwiatkowski to polski piosenkarz, autor tekstów, kompozytor i osobowość telewizyjna. Karierę muzyczną zaczynał w zespole „Two of Us”. Koncert tego muzyka w Knurowie jest promocją jego nowego albumu wydanego w 2021 roku, za którą otrzymał złotą płytę.

 

Natomiast w niedzielę do Knurowa zawitają Kasia Wilk oraz Andrzej Piaseczny. Kasia Wilk jest znana z takich utworów jak „Pierwszy raz”, „Do kiedy jestem” czy „Światłocień”. Występowała w przeszłości razem z Mezem zdobywając „Srebrną Premierę” za utwór „Ważne”. Andrzej Piaseczny czyli „Piasek” to znany piosenkarz, autor i osobowość telewizyjna. Na scenie muzycznej aktywny od roku 1992 jako wokalista zespołu „Mafia”. W karierze solowej wydał dwanaście albumów studyjnych.

 

Tegoroczne Urodziny Miasta odbędą się w Parku Miejskim im. dr Floriana Ogana. Oprócz dwóch dni koncertów zaplanowano kilka wydarzeń towarzyszących, o których poinformujemy w późniejszym czasie.

Fot. Agnieszka Łyko