Knurów kontynuuje współpracę z Górnikiem Zabrze

0
420

W dniu dzisiejszym, na stadionie Górnika Zabrze odbyło się spotkanie przedstawicieli 15 gmin, będących Partnerami Programu „Klub Kibiców Śląskich Miast” – w tym gronie nie zabrakło udziału reprezentanta z Knurowa.

Podczas spotkania ustalano powrót do realizacji porozumień między poszczególnymi gminami, a klubem, w ramach którego odbywają się cykliczne wydarzenia promujące tożsamość z gmin z Górnikiem Zabrze.

Ważnym momentem dzisiejszego spotkania, było losowanie, w efekcie którego Miasto Knurów wraz ze Zbrosławicami będzie pełnić rolę patrona nad meczem Górnik Zabrze – Cracovia Kraków, zaplanowanego na marzec 2022.

Przypomnijmy, że Miasto Knurów podjęło współpracę z Górnikiem Zabrze od samego początku powstania Programu „Klub Kibiców Śląskich Miast”, a mianowicie od 2018 roku. Dzięki owocnej współpracy Knurów pełnił patronat nad dwoma meczami rozegranymi na stadionie w Zabrzu, a także zorganizowano ciekawe eventy na terenie miasta, jak wizytę wybranych piłkarzy pierwszego składu w Miejskiej Szkole Podstawowej nr 2, czy wydarzenie „Wakacje z Górnikiem” przeprowadzone na terenie kąpieliska „Leśne Zacisze”.

Info: knurow.pl