Knurów: Koncert uczniów knurowskiej Szkoły Muzycznej UNDERGROUND…

0
86

materiał promocyjny

===

Knurów:

W najbliższą niedzielę 13.06.2021 r. w Domu Kultury w Szczygłowicach odbędzie się koncert uczniów knurowskiej Szkoły Muzycznej UNDERGROUND podsumowujący pierwszy rok działalności placówki.

Wystąpią soliści i zespoły wszystkich przedmiotów prowadzonych w szkole czyli: śpiew, gitara, perkusja, pianino, ukulele. Swoje umiejętności zaprezentuje ok. 50 wykonawców w wieku od 5 do 50 lat. Impreza ma charakter zamknięty ze względu na obostrzenia związane z pandemią. W trakcie koncertu będzie możliwość wsparcia leczenia 9-letniego Dawidka cierpiącego na ostrą białaczkę limfoblastyczną.

Szkoła Muzyczna UNDERGROUND rozpoczęła działalność 1.09.2021 r. na terenie Miejskiej Szkoły Podstawowej nr. 9 w Knurowie. Osobną przestrzeń składającą się z kilku sal wyremontowano i zaadaptowano z myślą o optymalnych warunkach dla muzycznej działalności, z zastosowaniem materiałów akustycznych nadających wnętrzom specyficznego klimatu.

Placówka prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych o różnym charakterze. W ofercie szkoły są zarówno zajęcia indywidualne, w duetach jak i zespołowe.

Niebawem szkoła rozpocznie nabór na rok szkolny 2021/22.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here