Knurów: Koncert charytatywny „Nie Bądź Obojętny – Raperzy dla Eweliny Wilk-Kowalczyk”

0
387
Knurów:
   Koncert charytatywny „Nie Bądź Obojętny – Raperzy dla Eweliny Wilk-Kowalczyk”
 
  Chcielibyśmy was wszystkich zaprosić na koncert! Nie jest to byle jaki koncert, jest to koncert w którym jednoczymy się, by pomóc osobie, której ta pomoc jest bardzo potrzebna. Nasza dzielna przyjaciółka Ewelina Wilk walczy w nierównym pojedynku ze złośliwym nowotworem, który wymaga niezbędnego i kosztownego leczenia by móc w ogóle tą walkę podjąć!
Nie dajmy wygrać chorobie! Spotkajmy się wspólnie w tym szczytnym celu i przechylmy szalę na stronę życia! TWOJE OBECNOŚĆ NIE JEST NAM OBOJĘTNA, TWOJA OBECNOŚĆ JEST NAM POTRZEBNA! Cała pula zebrana podczas koncertu będzie przeznaczona na dalsze leczenie Eweliny, pokażmy jej że nie jest z tym sama!!!
NIE BĄDŹ OBOJĘTNY
RAPERZY DLA EWELINY WILK
________
Koncert charytatywny dla Eweliny Wilk-Kowalczyk odbędzie się w Szynku Górnicza w Knurowie!
PIĄTEK, 28 PAŹDZIERNIKA 2022
START: godz. 17:00
________
Tego wieczoru zagrają dla Was
VILITTLE
MASTER & NORBY
ASK SQUAD
VON TRE
RAPUM
AZET
EMILO & SKALAR
BUTLA SOLO
NINJA SPK
________
Prócz samej warstwy muzycznej w trakcie eventu będą zapewnione różne atrakcje takie jak:
WOLNY MAJK
GRAFITTI JAM
LICYTACJE
GRILL
PAJDA Z TŁUSTYM
Bierzcie ze sobą ziomów, ziomalki, ojców, matki, siostry i braci pomóżmy tego wieczoru razem – NIE BĄDŹ OBOJĘTNY!
 
Patronat medialny nad tym wydarzeniem objęła Platforma Informacyjna IKNW – Iknurow.pl
 
Gdyby ktoś zechciał wesprzeć zbiórkę wcześniej, to można to zrobić za pomocą specjalnie przygotowanej zrzutki:
 
 
Cześć wszystkim nazywam się Ewelina i mam 33 lata. Nie bardzo wiem jak zacząć pisać zwłaszcza że ciężko jest mi prosić o pomoc finansową osoby znajome jak i nieznajome. W styczniu 2022r. zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy szyjki macicy IV stopnia z przerzutami na węzły chłonne. Na chwilę obecną moje rokowania są niepewnie. Przeszłam przez 15 zabiegów radioterapii 5 naświetleń na całą miednice i 10 na węzeł chłonny w śródpiersiu oraz 6 cykli chemioterapii. W chwili obecnej czekam na badanie tk po którym będzie wiadomo czy choroba nadal się rozwija czy też się wycofuje. Wspomagam się olejkami z CBD koszt takiej fiolki to 430 zł i starcza ona na 1,5 tygodnia. Na ile jestem w stanie to sama je zakupuje bądź moja rodzina. Niestety nie pracuje przebywam na urlopie wychowawczym bezpłatnym i zajmuje się wychowaniem trójki dzieci oraz pomagam mężowi w codziennym funkcjonowaniu ponieważ jest on osoba niepełnosprawna i przebywa na rencie chorobowej. Wynajmujemy mieszkanie koszty są bardzo wysokie przez co nasze możliwości finansowe są małe. Staramy się o przydział mieszkania z urzędu miasta ale to już trwa rok i wygląda na to że potrwa jeszcze sporo czasu. Uzbierana część pieniędzy będę chciała przeznaczy na wyżej wymienione olejki, recepty oraz na rehabilitację męża ponieważ cierpi na niedowład lewostronny, spastyczność mięśniową i zespół otępienny. Bardzo proszę znajomych jak i nieznajomych o wpłacenie chociażby złotówki bo to wiele dla mnie znaczy. Mam nadzieję że uda mi się wygrać z chorobą i będzie mi dane patrzeć jak moje dzieci dorastają.
Kontrolne badanie tk z dnia 15. 09 wykazało niestety że doszła znowu do powiększenia węzłów chłonnych oraz masy Guza. Jeden Guz zanikł całkowicie natomiast pojawiło się coś na wątrobie ale póki co lekarze nie wiedzą co to jest. Dnia 11.10 muszę wstawić się do szpitala prawdopodobnie znowu będzie chemia ale inna niż dotychczas i radioterapia ale o tym zadecyduje jeszcze konsylium lekarskie. Jestem na tyle zdesperowana że zaczęłam korzystać z usług chińskiego zielarza nie wiem czy co mi pomoże ale na pewno nie zaszkodzi. Tak bardzo chce żyć i patrzeć jak moje dzieci dorastają i być z nimi w ich najważniejszych momentach życia dlatego szukam pomocy gdzie się tylko da a to niestety kosztuje. Bardzo dziękuję wszystkim za dotychczasowe wpłaty na zrzutkę i proszę o modlitwę w mojej intencji.