Knurów: Koncert After Midnight w Sztukaterii

0
218

Znane jest powszechnie twierdzenie, że lato, muzyka to najlepsze połączenie jakie istnieje. A dlaczego? Odpowiedź jest prosta – radości z życia szuka się w muzyce, a spokoju w przestrzeni. W praktyce połączenie tych dwóch idealnie pasujących  do siebie ogniw –  stwarza miły, radosny nastrój wakacyjny. Bo wakacje, wesoły czas zabawy i beztroski płynie szybko, dlatego nigdy nie powinien być nudny.

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom Centrum Kultury w Knurowie postanowiło zorganizować, po raz kolejny w bieżącym okresie letnim – wydarzenie muzyczne –  przy tężni solankowej.

Niestety plan organizatorów zepsuła niesprzyjająca aura, z tego względu koncert nie odbył się na świeżym powietrzu, tylko został przeniesiony do Klubu Sztukateria przy ul. Kosmonautów 7A.

Spotkanie muzyczne z genialnym zespołem After Midnight miało miejsce w ostatnią niedzielę lipca ( 31.07.2022 roku), o godz. 17:00.

Grupę tworzy pięć osób doświadczonych i wyjątkowo uzdolnionych muzycznie: Agata Żyła – wokalistka, Jacek Żyła – klawisze,  Damian Wdówka – perkusja,  Agnieszka Nawrat – saksofon, Andrzej Kocyba – gitara.

Na scenie zaprezentowali stylowe, pełne pasji utwory w klimacie jazz, soul, pop.

Podczas nastrojowego występu After Midnight, licznie przybyli   sympatycy zespołu, przenieśli się do magicznego świata, w którym króluje lekkość interpretacji muzycznych, autentyczność i wrażliwość. A to przede wszystkim dzięki genialnemu głosowi Agaty Żyły, który sprawił, że po chwili słuchania świat wydał się lepszym, spokojniejszym, a co ważniejsze piękniejszym niż zwykle. W związku z tym knurowianie ciężko mieli opuścić niezwykłą strefę muzyczną w Sztukaterii.

Żywa reakcja zebranej publiczności oraz gorące brawa były najlepszą nagrodą dla wykonawców.

Relacja: Agnieszka Łyko

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here