DATA

ADRES

Niedziela 01.12.2019, godz. 14.00

 

I – ul. Sztygarska 3 C, B, A oraz 1 C, B, A

Poniedziałek 02.12.2019, godz. 15.00

 

I – ul. Konopnickiej 2 C, B, A

II – ul. Sztygarska 6 oraz 5 C, B, A

Wtorek 03.12.2019, godz. 15.00

I – ul. Konopnickiej 5 C, B, A

Czwartek 05.12.2019, godz. 15.00

II – ul. Konopnickiej 5 E, D

Piątek 06.12.2019, godz. 15.00

I – ul. Konopnickiej 1 C, B, A

Sobota 07.12.2019, godz. 14.00

I – ul. Staszica 1

II – ul. Parkowa 7 i ul. Konopnickiej 3

Niedziela 08.12.2019, godz. 14.00

II – ul. Żeromskiego 1 D, C, B, A

Poniedziałek 09.12.2019, godz. 15.00

 

I – ul. Parkowa 5 i 1

II – ul. Parkowa 11 i 9

Wtorek 10.12.2019, godz. 15.00

I – ul. Kołłątaja 7 C, B, A i ul. Kołłątaja 5 C

Środa 11.12.2019, godz. 15.00

II – ul. Kołłątaja 5 B, A i ul. Kołłątaja 3 C, B

Czwartek 12.12.2019, godz. 15.00

II – ul. Kołłątaja 4 C, B, A

Piątek 13.12.2019, godz. 15.00

I – ul. Kołłątaja 2 D, C, B, A

Sobota 14.12.2019, godz. 14.00

I – ul. Kołłątaja 3A i ul. Kołłątaja 1 C, B, A

Niedziela 15.12.2019, godz. 14.00

II – Al. Piastów 12 II

Poniedziałek 16.12.2019, godz. 15.00

 

I – Al. Piastów 10 II

II – Al. Piastów 12 I

Wtorek 17.12.2019, godz. 15.00

I – Al. Piastów 10 I

Środa 18.12.2019, godz. 15.00

II – Al. Piastów 8B

Czwartek 19.12.2019, godz. 15.00

II – Al. Piastów 6B

Piątek 20.12.2019, godz. 15.00

I – Al. Piastów 8A

Sobota 21.12.2019, godz. 14.00

I – Al. Piastów 6A

Niedziela 22.12.2019, godz. 14.00

II – Al. Piastów 4B

Piątek 27.12.2019, godz. 13.00

 

I –  ul. Ligonia od początku, ul. Słoneczna od końca, ul. Leśna numery parzyste od początku

II – ul. Zwycięstwa 85 i 87, ul. Leśna – numery nieparzyste od początku, ul. Zielona od końca

Sobota 28.12.2019, godz. 13.00

I –  ul. Zwycięstwa od straży do mostu  numery parzyste i nieparzyste

Niedziela 29.12.2019, godz. 13.00

 

II – ul. Wieczorka od początku, ul. Zwycięstwa od 122 – 101 numery parzyste i nieparzyste

Poniedziałek 30.12.2019, godz. 13.00

 

I –  ul. Korfantego od końca, ul. Ściegiennego od początku

II – ul. Starowiejska – od końca

Czwartek 02.01.2020, godz. 15.00

 

I – Al. Piastów 4A

II – ul. Graniczna – od końca i ul. Zwycięstwa 134

Piątek 03.01.2020, godz. 15.00

I – Al. Piastów 13 C, B, A

Sobota 04.01.2020, godz. 14.00

II – Al. Piastów 13 G, F, E, D

Niedziela 05.01.2020, godz. 14.00

I – Al. Piastów 9 D, C, B, A

Poniedziałek 06.01.2020, godz. 15.00

 

II – Al. Piastów 11 D, C, B, A

Wtorek 07.01.2020, godz. 15.00

 

I – Al. Piastów  5 D, C, B, A

II – Al. Piastów 7 D, C, B, A

Środa 08.01.2020, godz. 15.00

 

I – Al. Piastów 1 C, B, A

II – Al. Piastów 3 C, B, A

Czwartek 09.01.2020, godz. 15.00

 

I – ul. Kilińskiego 18 C, B, A

II – ul. Kilińskiego 20 C, B, A

Piątek 10.01.2020, godz. 15.00

 

I – ul. Kilińskiego 8 D, C, B, A

II – ul. Kilińskiego 16 C, B, A

Sobota 11.01.2020, godz. 14.00

 

II – ul. Kilińskiego 14 i 12

Niedziela 12.01.2020, godz. 14.00

 

II – ul. Kilińskiego 3 C, B, A

 

Poniedziałek 13.01.2020, godz. 15.00

 

I – ul. Kilińskiego 5 C, B, A

II – ul. Kilińskiego 1 C, B, A

Niedziela 26.01.2020, godz. 14.00

 

II – Kolęda dodatkowa

Odwiedziny duszpasterskie zaczynają się w soboty i niedziele o godz. 14.00

a w pozostałe dni tygodnia o godz. 15.00.

W dniach 27 – 30 grudnia Kolęda zaczyna się o godz. 13.00.

W wieżowcach Kolęda zaczyna się od parteru z lewej strony.

Oznaczenie „I” – wskazane mieszkania / domy odwiedzi ks. prob. Grzegorz Kusze

Oznaczenie „II” – wskazane mieszkania / domy odwiedzi ks. wik. Tomasz Antczak

Info: szczyglowice.pl