Knurów: KLO- TRITECH POKONANY

Po jedenastu z rzędu zwycięstwach drużyna Tritechu przegrała wczoraj wieczorem pierwsze spotkanie w rozgrywkach Knurowskiej Ligi Orlika. Jej pogromcą okazał się Vibovit, który pomimo, że przegrywał 0:2 i 1:3, w drugiej połowie zdołał przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę i zapewnił sobie wicemistrzostwo.

Wczoraj rozstrzygnęły się również losy 3. miejsca, które zajmie Best Team. Drużyna Tomasza Nowosielskiego pokonała OSP Knurów 3:1. „Strażacy” przegrali wcześniej z Bud-Expert TKKF grając w osłabieniu całą pierwszą połowę.

W grupie drużyn walczących o miejsca 6-10 Nankatsu zremisowało z ub. mistrzem Rawimeksem 2:2, ale w drugim swoim meczu uległo wysoko Los Bigos. W trzecim meczu tej grupy PromiLove zapewniło sobie szóste miejsce wygrywając z Junusem.

Po wczorajszych rozstrzygnięciach wiadomo już, że żadna z drużyn nie zmieni swojej pozycji w tabeli, a jedyną niewiadomą pozostaje kwestia najlepszego strzelca.

W najbliższy poniedziałek 8 sierpnia ostatnia kolejka połączona z oficjalnym zakończeniem rozgrywek. Program przedstawia się następująco: PromiLove – Los Bigos (19:30), Vibovit – Bud-Expert TKKF (19:30), Rawimex – Junus Team (20:10), Tritech Futsal Team – Best Team (20:10). Oficjalne zakończenie rozgrywek –  20:45.

Wyniki 15. kolejki, z dnia 1.08.2022:

Nankatsu – Rawimex 2:2 (2:1) P. Przesdzing, M. Cupryś – L. Kobrzyński, P. Rostkowski

Żółta kartka: P. Kluzek (Rawimex).

Bud-Expert TKKF  – OSP Knurów 10:4 (5:3) J. Wróbel 4, M. Bociański 2, R. Rotuski 2, B. Paduch, T. Wiącek – M. Żylski 2, T. Matuszek 2

Tritech Futsal Team – Vibovit 3:5 (3:1) G. Suchanek 2, G. Górka – Ł. Spórna 3, P. Jędrzejczak, P. Ziaja

PromiLove – Junus Team 3:1 (2:0) S. Kowalski 2, A. Hajduk – K. Leśniak

żółta kartka: A. Hajduk (PromiLove).

Best Team – OSP Knurów 3:1 (1:0) M. Kowalik 2, W. Skała – T. Matuszek

żółte kartki: R. Nowosielski (Best Team), S. Steiman, M. Żylski (OSP Knurów).

Nankatsu – Los Bigos 0:9 (0:4) Ł. Słomiński 4, D. Witkowski 3, B. Kubacki, M. Wrażeń