Knurów: Kąpielisko „Leśne Zacisze”

0
1520

Weekend, a szczególnie pogodne niebo sprzyja wypoczynkowi i aktywności na świeżym powietrzu.

Dotychczas pogoda nas nie rozpieszczała. Bo towarzyszy nam praktycznie nieprzerwanie od końca maja deszcz i burza i każdy wyczekiwał na zdecydowaną poprawę.

I tak też się stało w pierwszą niedzielę lipca (5 lipca 2020r. ), że nad Polskę napłynęła fala ciepłego powietrze i zrobiło się iście wakacyjnie. Delikatne promienie Słońca, wiatr we włosach, po prostu cudownie.

Co przynosi ulgę od upałów w mieście – oczywiście wypoczynek na łonie natury., zwłaszcza nad wodą.
Dlatego knurowianie w niedzielę wylegli gromadnie z domów, bez wyjątku i udali się na basen miejski.

Na Kąpielisku ” Leśne Zacisze” w Knurowie pojawiło się naprawdę sporo osób spragnionych promieni słonecznych, czego dowodem są poniższe zdjęcia.

Oczywiście w czasie lipcowego upału, oprócz plażing, smażing. – mieszkańcy bardzo chętnie korzystali z trzech nowoczesnych niecek usytuowanych na terenie kąpieliska.

Nowoczesny obiekt pod chmurką jest przeznaczony dla osób w każdym wieku. Fani wodnych zabaw doskonale mogą się zabawić i odpocząć przy basenach z wodnymi atrakcjami.

Knurowski obiekt zewnętrzny rozpoczął tegoroczny sezon letni niedawno, bo w dniu 1 lipca, z nowymi wytycznymi i reżimem sanitarnym z powodu pandemii koronawirusa.

Relacja:Agnieszka Łyko