KnurówSport i rekreacja

Knurów: III Liga Wojewódzka Trampkarz Starszy C1 APN Knurów 3:3 (3:1) Polonia Bytom

👉W minioną niedzielę sezon ligowy zainaugurowali również Trampkarze Starsi, podejmując na własnym boisku Akademia BS Polonia Bytom🔴🔵

👉Do meczu, który rozpoczął się punktualnie o godz. 9:00, akademicy z rocznika 2008/09 przystąpili bez kilku nieobecnych zawodników, ale za to z olbrzymią dawką motywacji i bojowym nastawieniem.
💬”W zeszłym sezonie z bytomianami remisowaliśmy dwukrotnie, i za każdym razem musieliśmy gonić wynik. Rozmawialiśmy o tym w szatni by w pełni skoncentrować się na pierwszych minutach meczu, lecz podobnie jak nasza najstarsza reprezentacja w meczu z Czechami, szybko straciliśmy bramkę.
W dalszych minutach meczu udało nam się nie tylko doprowadzić do wyrównania ale i wyjść na dwubramkowe prowadzenie, co było pokazem prawdziwego charakteru tej drużyny.
Niestety bramkę na 3:2 straciliśmy z ogromnego spalonego a chwilę później pięknym strzałem z ok. 30 metrów wyrównał zawodnik Polonii. W ostatniej minucie spotkania zawodnik gości zablokował podanie ręką, ale arbiter niestety nie wskazał na jedenasty metr, po czym zagwizdał po raz ostatni nie czekając na upłynięcie regulaminowego czasu gry.
Myślę, że był to dobry mecz dla obu stron, oprócz zdobytych bramek mieliśmy jeszcze kilka sytuacji sam na sam z bramkarzem: Osa, Kasa, ale i także goście, lecz kilkoma świetnymi paradami popisał się debiutujący w bramce Alan Guliński, który zastapił Bartka Stępnia- od kilkunastu dni już bramkarza Górnika Zabrze D1.
Podziękowania dla rodziców za wsparcie z trybun, brawo dla zawodników za niesamowitą walkę- szczególnie w środku boiska: Adaś, Szymon i Tomek. 🔝”