Knurów: II Memoriał im. Andrzeja Płatka

0
385

Warto było.

Dla takich chwil realizujemy takie projekty.

Wczoraj na kompleksie boisk wielofunkcyjnych miało miejsce wielkie piłkarskie święto. Doświadczeni trenerzy – Ci byli i aktualni vs młodość, ambicja i finezja wychowanków APN. Wspaniałe widowisko, mnóstwo kombinacyjnych akcji, efektownych sztuczek i pełne zaangażowanie – tu nikt ani na chwilę nikomu nie odpuścił

Ostatecznie wychowankowie tym razem ulegli trenerom 6:3, a bramki zdobywali:

Trenerzy: Bogumiło x3, Przesdzing x2, Kraska x1

Wychowankowie: Wróbel x3

Wydarzenie to powstało z myślą, by wspólnie z wychowankami, uczcić Pamięć wielkiego trenera który przez kilka lat współtworzył naszą akademię- Ś.P Trenera Andrzeja Płatka.

Przypomnijmy również, że trener Płatek w szczycie swej kariery był asystentem m in. Władysława Żmudy, Huberta Kostki czy Antoniego Piechniczka.

Kilka minut po 20-stej Wybrzmiał hymn i na murawie w asyście dzieci roczników 2014/15 pojawili się głowni aktorzy tego widowiska.

W tym miejscu serdecznie dziękujemy każdemu trenerowi i zawodnikowi, którzy wczoraj znaleźli czas i pokazali, że piłkę mieli i zawsze będą mieć w sercach.

Wydarzenie to odbyło się głównie dzięki zapałowi 3 osób a dokładniej Damianowi Wdówce i trenerowi Adrianowi Kasprzykowi, którzy zmobilizowali do udziału zespół trenerów i przygotowali kwestie techniczne a także Dawidowi Dybcio, który sprawnie zorganizował zespół Wychowanków.

Dziękujemy sędzinie meczu Pani Anecie Kowalskiej!

Zespoły wystąpiły w następujących składach:

Trenerzy:

Mateusz Kwoska

Marcin Rozumek

Dawid Dybcio

Michał Grodon

Damian Kraska

Adam Pietrek

Adam Dziuba

Lukasz Kornatka

Kamil Krawczyk

Adrian Pasnicki

Michal Bagiński

Paweł Talar

Mateusz Bogumiło

Wojciech Szczurek

Łukasz Porada

Trenerem, który z ławki rezerwowych prowadził drużynę był Marcin Brosz

Wychowankowie:

Wojciech Kostelecki

Maciej Bajorek

Maciej Kowalik

Dominik Brzozowski

Sebastian Święcicki

Michał Jasiński

Kacper Karasz

Wiktor Furs

Patryk Wiszniowski

Jakub Wróbel

Dominik Szwagrzyk

Jan Pawlik

Dominik Mączka

Alan Sałapatek

Jakub Szczepanik

Kacper Steiman

Sebastian Szewczyk

Aleksander Płatek

Wojciech Jasinski

Bartosz Surówka

Oliwier Famuła

Szymon Soberka

Szymon Kaliszewski

info: APN Knurów