Knurów/Gniezno: XVIII MISTRZOSTWA POLSKI w BRAZYLIJSKIM JIU JITSU

🇵🇱XVIII MISTRZOSTWA POLSKI w BRAZYLIJSKIM JIU JITSU🇵🇱

W miniony weekend w Gnieźnie odbyły się najbardziej prestiżowe zawody w Brazylijskim Jiu Jitsu. Na tej imprezie gromadzącej najlepszych z najlepszych w kraju nie zabrakło zawodników ćwiczących w naszym klubie.

🥇Oliwia Sieprawska – pierwsze miejsce – młodszy junior -63 kg poddała przeciwniczki we wszystkich walkach zdobywając złoty medal

🥈Krzysztof Sieprawski – drugie miejsce – młodszy junior +73 kg wygrał trzy walki, przegrał w finale na punkty, zdobywając srebrny medal

🥉Mateusz Sadowski – trzecie miejsce – młodszy junior -55 kg wygrał trzy walki, przegrał w półfinale na punkty, przywiózł brązowy medal.

Nasza trenerka Alicja Stypułkowska

🥈W kategorii Kobiet Elita -53,5 kg – czarne i brązowe pasy – po przegranej walce w finale na punkty zdobyła srebrny medal

🥉W kategorii Kobiet Open – 53,5 kg po wygraniu dwóch walk i przegraniu w półfinale zajęła brązowy medal.