Knurów/Gliwice/Region: Zbiórka na potrzeby akcji „Śląskie dla Ukrainy”

0
157

Knurów/Gliwice/Region: Zbiórka na potrzeby akcji „Śląskie dla Ukrainy”

Drodzy Mieszkańcy Knurowa, Gliwic i całego Powiatu Gliwickiego!

Stowarzyszenie Cała Naprzód potrzebuje Waszej pomocy, aby nieść wsparcie dla osób z Ukrainy przybywających do Knurowa, Gliwic i całego Powiatu Gliwickiego oraz aby wspierać organizacje pozarządowe działające na rzecz takich osób! Potrzebne są środki finansowe, aby móc nieść dopasowaną pomoc!

Działania prowadzone są we współpracy Stowarzyszenia Cała Naprzód, Centrum Inicjatyw Społecznych CIS Gliwice i Stowarzyszenia GTW Gliwice. Tylko połączenie wspólnych wysiłków pozwoli mądrze i dobrze pomóc!

– „Ludzie bardzo chcą pomagać, ale ta pomoc jest mocno rozproszona. Ludzie kupują niepotrzebne już rzeczy. Teraz najbardziej potrzebne są… pieniądze na konkretne potrzeby tzw. „celowane”. Fundusze są niezbędne na psychologów dla dzieci, na bezpośrednią pomoc dla ludzi, którzy ugoszczą Ukraińców, na personel do obsługi dalszych działań. Mam nadzieję, że system zacznie działać, ale obawiam się, że będzie tylko gorzej. Stąd nasz apel i założona zrzutka na zebranie środków finansowych.” – mówi Łukasz Gorczyński, wiceprezes Stowarzyszenia Cała Naprzód.

Zebrane środki przeznaczane będą na bieżące niezbędne potrzeby – zarówno organizacji, jak i konkretnych osób fizycznych udzielających pomocy innym i samych takiej pomocy potrzebujących, w szczególności, jeżeli takie potrzeby nie mogą być zaspokajane przez inne instytucje!

Wpłacajcie! Udostępniajcie! Razem damy radę! ✌️
🇵🇱🤝🇺🇦

https://zrzutka.pl/kus385

Info: Stowarzyszenie Cała Naprzód