Fit for life – seria warsztatów o tematyce prozdrowotnej. Nasi eksperci przedstawią praktyczne techniki i rozwiązania z zakresu odżywiania, pracy nad sobą oraz poprawy jakości życia. Spotkania odbędą się m.in z trenerką mentalną, która nauczy nas jak radzić sobie ze stresem i opanować własne emocje, z psychodietetykiem, która pokaże jak dzięki małym zmianom cieszyć się lepszym zdrowiem i witalnością, oraz z Panią psycholog, która w warsztatach rodziców z dziećmi pokaże jak poprawić koncentrację i radzić sobie z trudnościami. Będzie dużo o gotowaniu – zdrowe desery oraz dania dla dietetyków bez glutenu i nabiału oraz jakie smaki możecie odkryć na łące, w parku a nawet na własnym podwórku. Nie może zabraknąć też ruchu, dlatego odbędą się zajęcia jogi, jako połączenia ducha z ciałem, a fizykoterapeuci przedstawią ćwiczenia na kręgosłup dla osób z pracą siedzącą. 

Zapisy ruszą wkrótce. Śledźcie nas na naszej stronie internetowej oraz naszym fanpage  https://www.facebook.com/FundacjaUNIKUM 

Wszystko zakończymy dużą porcją wspólnej zabawy, sportu i pozytywnej energii. Spotkamy się na zumbie i przez 3h tańczenia i dobrego humoru spowodujemy, że hala sportowa MOSiR w Knurowie się zagotuje. Wszystko dla Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach, na rzecz którego Fundacja UNIKUM przekaże uzbierane w całej akcji pieniądze.

Razem możemy więcej, dlatego zachęcamy Was do udziału w tej akcji. Zaproście znajomych do wspólnego czynienia dobra, zbierzcie zespół firmowy, albo rodzinny – wpłaćcie cegiełkę i bądźcie częścią unikatowej imprezy. Widzimy się 22.03 na hali sportowej MOSiR w Knurowie, Al. Lipowa 12A.