Knurów: Festyn Na Górce …

1
39

12 maja 2018 na placu 700 lecia odbył się Festyn charytatywny „Na Górce” organizowany przez ZSZ nr2 w Knurowie, klub sportowy Spartan oraz Polski Czerwony Krzyż.

 

Uczestnicy mogli podziwiać m.in :

– Pokaz musztry konnej Szwadronowej w wykonaniu Ochotniczego Szwadronu 3 Pułku Ułanów Śląskich ( w umundurowaniu i sprzęcie wzorowanym na przedwojennym)

– Pokazy sprzętu i umiejętności zawodowych pracowników służb mundurowych: policji , służb wojskowych, straży pożarnej.

– pokaz umiejętności zawodników Spartana.

– Tor przeszkód,

– Pokaz musztry uczniów szkoły mundurowej.

W między czasie zagrały zespoły: Time Do Go oraz The Last Room.

Podczas festynu można było spróbować żołnierskiej grochówki, kiełbasę z grilla czy watę cukrową. Dla najmłodszych przygotowano dmuchane atrakcje oraz malowanie twarzy. Dochód z festynu zostanie przekazany na wypoczynek i rekreację dzieci z najbiedniejszych rodzin z terenu Knurowa.

/OM/

Grupa My Dance oraz instruktor terapii zajęciowej Wojciech Gabryś ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Knurowie mieli okazję wystąpić dziś na festynie charytatywnym organizowanym przez Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Knurowie.

Grupa My Dance pod przewodnictwem Eweliny Maj zaprezentowała dwie choreografie, a W. Gabryś ze składem (tj. Hudini oraz Tomash) zagrali świetny koncert hip – hopowy 🙂

Zapraszamy do fotorelacji 🙂

info: Środowiskowy Dom Samopomocy w Knurowie

 

W dniu dzisiejszym uczennice naszego Ogniska zaprezentowały swoje umiejętności podczas charytatywnego Festynu na Górce ,który odbywał się w Knurowie na placu 700 – lecia.Zaprezentowała się Olga Szulc z klasy gitary P.Michała Grzegorzycy oraz Kasia Rutka z klasy saksofonu P.Anny Grzybek.
Wykonawcom dziękujemy za piękne wykonanie utworów.

Prywatne Ognisko Muzyczne DUO i cd występu Olgi Szulc.

 

 

1 KOMENTARZ

  1. Wielkie Wow dla organizatorów za festyn na górce czyli ZSZ nr.2 . Pomimo istotnych przeszkód zrobiono super imprezę pod każdym względem. Przez cały czas trwania festynu działo się i to dużo. Dyrekcja i grono pedagogiczne w tym na szczególne wyróżnienie dla Kasi i Sławka jesteście super. punktem kulminacyjnych wg mnie było zakończenie czyli uczniowie klasa mundurowych szpalerkiem wyzbierali śmieci z placu 700 lecia super , super , super i po festynie pozostały tylko miłe wspomnienia , a nie papierki i śmieci. Pozdrawiam w swoim imieniu Skowroński Krzysztof

Comments are closed.