Knurów/Ełk: Mistrzostwa Polski K1 w Ełku

W dniach 9-11 października 2020 roku w Ełku odbyły się kolejne zawody rangi Mistrzostw Polski PZKB, które jednocześnie były ostatnią w roku imprezą weryfikującą skład Polskiej Kadry.

W turnieju wzięła udział zawodniczka Spartana Knurów Małgorzata Tkocz, która 3 tygodnie wcześniej wywalczyła już podium w Kickboxingu, zdobywając w Starachowicach wicemistrzostwo w formule Low Kick.

Sukces ten został powtórzony także w Ełku. Gosia w półfinale pewnie pokonała byłą kadrowiczkę z Klubu Kickboxing Team Sejny, natomiast w finale doszło do ponownego starcia z utytułowaną przeciwniczką z Gdańska, gdzie po dobrej walce Gosia musiała uznać wyższość rywalki.

Zadowoleni, lecz nie w pełni usatysfakcjonowani wróciliśmy z tytułem wicemistrzowskim oraz powołaniem Gosi do kadry narodowej. Jest to kolejny krok w przód w sportowej przygodzie Gosi, pozwalający pozytywnie patrzeć na jej zawodniczą przyszłość.

info: Sławek Tokarz fb