Knurów: Dzień Kobiet ze Stefano Terrazzino w DK

0
1367

Dobrze opracowane show muzyczno-taneczne to dobra forma rozrywki, która boksuje wszystkich linią melodyczną i nokautuje wyśmienitą formą taneczną. Taka kombinacja przyjemności jest pożądana zwłaszcza w dniu święta płci pięknej.

Muzyczny prezent dla wszystkich kobiet  z okazji ich święta przygotował Dom Kultury w Knurowie-Szczygłowicach przeddzień Święta Kobiet czyli 7 marca 2020 roku.

Mimo, że 8 marca to święto przedstawicielek słabej płci –  to nie zabrakło na widowni również mężczyzn, którzy postanowili towarzyszyć swoim ukochanym partnerkom w tym szczególnym dniu.

Idealna propozycja w postaci rozrywki na hiper poziomie, która w dobrym stylu bawi i wprowadza w dobry nastrój. To wszystko można było przeżyć,  bo organizatorzy zaprosili w swe życzliwe i ciepłe progi włoskiego artystę – Stefano Terrazzino.

Kim jest Stefano Terrazzino to popularny włoski tancerz, wokalista, aktor i projektant – można by wymieniać bez końca.

Od 2005 roku mieszka i pracuje w Polsce. Kojarzony jest przede wszystkim jako tancerz, choreograf (reprezentuje najwyższą klasę S w tańcach latynoamerykańskich). Za sprawą programów telewizji TVN i Polsat “Taniec z Gwiazdami”, w których kilkakrotnie stawał na podium, w tym czterokrotnie sięgnął po najwyższe trofeum – Kryształową Kulę.

Obecnie w najnowszej 11. edycji show Polsatu „Taniec z gwiazdami” tańczy w parze z aktorką Julią Wieniawą. Czy kolejny raz zdobędzie główną nagrodę – Kryształową Kulę czas pokaże. Warto tu przy okazji nadmienić, że w 11. edycji także uczestniczy knurowianka – Sylwia Lipka, a jej partnerem w tańcu jest  Rafał Maserak.

Stefano Terrazzino to również aktor. Ma na swoim koncie role w popularnych serialach telewizyjnych (m.in. “Samo życie”, “Na Wspólnej”, “Przyjaciółki”) oraz w przedstawieniach teatralnych – “Tango”, “Polita”, “Amaroso” czy “Kochanie na kredyt”.

W 2011 r. wystąpił w niezwykłym widowisku tanecznym “I move You” Teatru Dramatycznego w Białymstoku, w którym był również współprojektantem kostiumów scenicznych. Bo właśnie projektowanie strojów i fotografia to kolejne pasje tego artysty, którym oddaje się z niepohamowaną przyjemnością.

Stefano Terrazzino to także wokalista. Swoim talentem wokalnym, jak i aktorskim, zachwycił publiczność programu “Twoja twarz brzmi znajomo”, idealnie odwzorowując (wokalnie, ruchowo i wizualnie) wylosowanych przez siebie artystów polskiego i zagranicznego rynku muzycznego. W III edycji tego programu zdobył pierwsze miejsce, naśladując Mieczysława Fogga w piosence „Jesienne róże”.

Artysta ma również zespół muzyczny, z którym koncertuje od kilku lat. Zaprosił do Polski swoich kolegów z Sycylii i dzieli się z publicznością radością płynącą z włoskiej muzyki.

Terrazzino w wypełnionej po brzegi sali widowiskowej w Szczygłowicach  zaśpiewał, zatańczył, wcielił się w rolę nauczyciela tańca i śpiewu. Swoje show opatrzył niesamowitą, młodzieńczą dawką energii i ciepłego humoru, uzupełnił porcją pozytywnej adrenaliny z subtelną dozą erotyki. Ponadto wraz ze swoją partnerką taneczną zaprezentował wyjątkowe pokazy taneczne. To wszystko sprawiło, że namalował nieco kolorytu w życie kobiece. Za jego sprawą powstał wyjątkowy, dźwiękowy pejzaż wypełniony poetycką, miłosną magią, z dużą dawką dobrej zabawy, ruchu, relaksu i odprężenia.

Koncert Stefano z znakomitym  sycylijskim zespołem oraz pokazem tanecznym w towarzystwie Pauliny Biernat pozwolił publiczności przenieść się do słonecznej Italii w rytmie największych włoskich przebojów, m.in.: Volare, Azzuro, Mambo Italiano, Oblivion, Sara Perche Ti Amo.

To co wszystkich urzekło, to niesamowita łatwość nawiązania interakcji z publicznością przez mistrza Europy –  Terrazzino. Dlatego wraz z nim przeboje śpiewała i tańczyła zarówno młodsza, jak i starsza publiczność.

Trzeba przyznać, że Stefano to sympatyczny, pogodny mężczyzna, optymistycznie nastawiony do świata. Zdobył szturmem serca widzów nie tylko swoim wyglądem, ale przede wszystkim ujmującym usposobieniem oraz rozbrajającym uśmiechem. Jest doskonale obyty ze sceną, dlatego zdołał wprawić uczestników spotkania w autentyczny zachwyt swoją swobodą, lekkością poruszania się po estradzie.

Ten niepowtarzalny muzyczno-taneczny spektakl został specjalnie skomponowany dla Pań i to był czas najpiękniejszych wrażeń. Wieczór pełen niezapomnianych włoskich przebojów, który rozmroził na poczekaniu każde kobiece serce. Ba! Skradł i rozpalił do czerwoności nie jedno, a kilkaset kobiecych serce.

Spotkanie z włoskim artystą zakończyło się rzęsistymi owacjami, bisem i licznymi autografami oraz wspólnymi zdjęciami pamiątkowymi.

Relacja: Agnieszka Łyko