31 sierpnia w Hotelu Marriott w Warszawie nastąpił przełomowy moment dla naszego Małego Rycerza – piszą nie skrywając radości i zadowolenia rodzice małego Gabrysia – Iza i Lucjan.

  Doktor Youssef Tahiri z kliniki Cedars Sinai w Los Angeles – najlepszy specjalista na świecie w dziecinie rekonstrukcji uszu – podczas konsultacji lekarskiej podjął się rekonstrukcji uszka z równoczesnym wszczepieniem implantu słuchowego BAHA. Jest to implant przewodzący dzwięk poprzez kości czaszki z pominięciem ucha zewnętrznego. Nasz dzielny Gabriel i czterdzieścioro innych mikrocjan otrzymało tym samym szansę na normalny rozwój i wygląd.
Głęboko wierzymy, że pieniądze nie mogą stanąć na drodze tak ważnego celu, nie mogą powstrzymać naszych starań o lepsze jutro Gabrysia.

Dlatego też na stronie siepomaga.pl/walka-gabriela uruchomiliśmy zbiórkę funduszy na jego operację i dalsze leczenie. Gabryś pomimo osiągnięcia dumnego wieku 3 lat nadal nie stoi, nie chodzi, nie potrafi mówić, a wszystkie codzienne czynności wymagają wsparcia otaczających go Dobrych Aniołów.

Wszystkim, którzy wspierają nas w tej trudnej drodze, pragniemy serdecznie podziękować za każdy, choćby najmniejszy gest wsparcia i przyjaźni.