Knurów: Co tam u Olka? Kolejne działania

0
1222

Dzisiaj rozpoczynamy chemioterapię TVD.

Jest to leczenie oparte na dwóch blokach chemii trwające..dwa razy po 28 dni. Oluś będzie otrzymywał 7 dni leczenia cytostatykami następnie 21 dni przerwy na to żeby zregenerować siły przed drugim blokiem..

Wiemy, że to leczenie będzie bardziej obciążające i stoimy przed niewiadomą, ponieważ leki będą inne niż do tej pory, więc ciężko przewidzieć skutki uboczne. Oczywiście uśmiech jak zawsze nas nie opuszcza 💪

Wiele osób pyta na co tak naprawde będą potrzebne największe środki finansowe podczas leczenia Olka.
Naszym głównym celem finansowym jest immunoterapia, ponieważ jest najdroższym punktem leczenia Neuroblastomy, a zarazem zwiekszajacym szansę na brak powrotu tego potwora.. Jesteśmy po rozmowach z krajowym konsulem ds. Neuroblastomy w Polsce i wiemy, że kwoty na leczenie są astronomiczne. Są to pieniądze rzędu setek tysięcy.. Zbliżające się do miliona, niejednokrotnie nawet go przekraczając. Jest szansa na cczęściową refundację, ale nie wszystkie dzieci będą miały taka możliwość, więc trzeba się liczyć z każda ewentualnościa..
Pełny kosztorys za życie naszego dziecka będzie wytyczony wg jego powierzchni ciała, co oznacza, że będzie to dopiero kilka tygodni przed końcem leczenia..
Oczywiście damy Wam znać jak taka informacja do nas napłynie..
Wspieracie nas bardzo.. Wszystkie akcje, które były zorganizowane dla Olka.. Wszystkie licytacje.. To kolejny krok do spełnienia naszego jedynego marzenia, jakim jest zdrowie Olka.. Naszego małego, drobnego chłopczyka, który w swoim krótkim życiu przeszedł już bardzo dużo.. A jeszcze zdecydowanie wiele przed nim.. Kolejny raz dziękujemy, że jesteście z nami..

#nevergiveup