Kochasz taniec? My też!

Sprawmy, by i Franek mógł kiedyś poczuć tę radość, jaką daje taniec!

Przedsprzedaż cegiełek możliwa na 2 sposoby:
1. Wrzuć kwotę do puszki, która znajduje się na Recepcji Laboratorium Tańca, ul. 26 stycznia 44, 44-196 Knurów, lub:
2. Dokonaj wpłaty na:

https://www.siepomaga.pl/siepomaga-plmaratontanecznyzlaboratoriumtanca21-03?fbclid=IwAR0QZp6xcWC2wkIhLFu-HeLAGUHkh38Z-H-u8F7VjSaon3_DbiAOwpToi0w

Dokonując wpłaty za cegiełkę umożliwiającą wejście na maraton koniecznie wpisz swoje imię i nazwisko. Cegiełki w przedsprzedaży możesz nabyć w kwocie 40 zł do 19.03. Później oczywiście, również możesz dołączyć do maratonu, dzięki cegiełce w kwocie 50 zł, która będzie do nabycia na miejscu w dniu maratonu (można dokonać płatności kartą już na miejscu).

Zapraszamy Was na Charytatywny maraton taneczny z Laboratorium Tańca, który odbędzie się 21.03 w Hali MOSiR w Knurowie, ul. Górnicza 2. Wystąpią wspaniali instruktorzy Zumby i Salsation, a głównymi gośćmi będą Przemek Waszczyszyn (Salsation Elite Trener) oraz Manuel Garcia z Meksyku (Latino Energy instructor).

W programie:
– SALSATION (5 instruktorów)
– ZUMBA Fitness (8 instruktorów)
– Latino Energy z gościem z Meksyku
– Pokazy taneczne
– strefa z posiłkami i napojami

Franek walczy ze straszną chorobą, jaką jest SMA1 (rdzeniowy zanik mięśni). Ta choroba odbiera mu życie – kawałek po kawałku. Bez leczenia w końcu odbierze je całkowicie… Jedynym sposobem, by ocalić jego życie, jest terapia genowa w USA, której koszt to ponad 9 mln zł.

Kwota jest ogromna, a czas nieubłaganie ucieka, dlatego nie traćmy czasu!

Już dzisiaj zapraszajcie na maraton wszystkich swoich znajomych i rodzinę.

Zapewniamy świetną zabawę i mnóstwo pozytywnej energii! Wierzymy, że z Wami to będzie cudowny event, który przybliży Franka do celu!

Jeśli już teraz wiesz, że z różnych względów nie możesz być z nami 21.03, to zostaw swój ślad w tej skarbonce dokonując dowolnej wpłaty, dzięki której szybciej będziemy mogli wysłać Franka na leczenie do USA.

Więcej informacji:
https://www.siepomaga.pl/franek-surdel

Info: Laboratorium Tańca