Od jakiegoś już czasu jesteśmy informowani i informujemy o powstałym przy ulicy Przemysłowej w Knurowie – WYSYPISKU ŚMIECI !!!

  Urzędnicy podobno robią co mogą, piszą pisma do wszelkiej maści urzędów: marszałkowskiego, SANEPIDu, wojewódzkiego. Straż Miejska, policja … prowadzą kontrole…

  Mieszkańcy piszą o dużej ilości much i innego robactwa, które granic nie zna i wije się nie tylko na tej, ale również na ulicy Dworcowej i ościennych . Pracownicy zakładów pracy mieszczące się w rejonie byłego „Koksoremu” są zatrwożeni.

   W zasadzie z jednej strony czekamy na „niekontrolowany” wybuch pożaru lub też „wybuch” epidemii.

Co będzie pierwsze?  Czas pokaże.

   Ze swojej strony w imieniu swoim i mieszkańców, mówimy: „WYNOŚ SIĘ PAN”  właścicielu tego intratnego przedsięwzięcia, które staje się dla nas coraz bardziej uciążliwe, z naszego miasta . Nie chcemy takich interesów, nie popieramy takiego działania, Nie chcemy tak mieszkać i zostać ŚMIETNIKIEM EUROPY.

 

Tak wygląda teren o którym mówimy okiem naszego reportera i jednego z mieszkańców.

 

 

REKLAMA

5 KOMENTARZE

  1. To się nadaje do telewizji. Może autor materiału zgłosi do Polsatu albo TVN? No, chyba że lepiej jak będą relacjonować pożar tego śmieciowiska

  2. Wszystko widać z A1 wizytówka fajna i jeszcze jedno najważniejsze.Od pewnego czasu cholernie śmierdzi mi odpadami i gównem na Dworcowej od tego!!! Kiedy są upały i nie tylko-nie dość,że śmierdzi to hałas od samochodów na Dworcowej(mieszkam kilka metrów od pasa drogi)tiry jak jadą to chałupa drży i to nie żart jak budowali to jeździły tamtędy furmanki a nie konie mechaniczne o wadze połowy czołgu.Wszędzie pył z drogi i z kopalni.Tutaj prośba do urzędników planujących rewitalizację-NIE RÓBCIE DODATKOWO PUSTYNI Z DWORCOWEJ BO MI PARKING ZAMIAST OGRÓDKA NIE JEST POTRZEBNY!!!Poradzę sobie bez niego nie muszę mieć postoju przy domu wielkości placu manewrowego.Myslicie o mieszkańcach żeby było Im dobrze czy o tym żeby wg Was to „jakoś”wyglądało???Także proszę o działanie o obiecany plac zabaw dla dzieci przy Dworcowej i o remonty zgodnie z sugestiami mieszkańców bo to Im ma tam być dobrze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here