Knurów: Bieg charytatywny z Leniwcami

0
102

Knurów: Klub Leniwych Biegaczy
informuje:

Mamy to…💪🦦
Zmieniają się okoliczności, zmieniamy się i my. 🍀
W związku z wprowadzonymi nowymi obostrzeniami pandemicznymi jesteśmy zmuszeni zmienić formę naszej sztafety biegowej, na bieg wirtualny.

🧐Co to jest bieg wirtualny?
Wirtualne bieganie to w 100% prawdziwy bieg lub inna aktywność fizyczna. Wirtualny, czyli taki, w którym sami wybieracie termin biegu, sami ustalacie jego długość i czas, sami też wybieracie towarzystwo, z którym pobiegniecie.
👍By utrzymać jednak formę naszej 6-godzinnej sztafety biegowej choć wirtualnej.
❗️Proponujemy takie 👉wyzwanie👈, by wbrew wszystkim przeciwnościom przebić czas przeznaczony na sztafetę i pobiec jak największą ilością minut. 👣

Co w takim razie należy zrobić? To tylko 4 kroki:
✅ Należy pojawić się w dniu 20 marca 2021 (w tę sobotę)! Przy hali sportowej MOSIR al. Lipowa 12a (Zielona hala przy szkole podstawowej nr 9). Od godziny 13:00 do 14:30 będą rozdawane pakiety startowe dla osób wcześniej zapisanych na listę startową.
✅ nieważny jest dystans, ale czas waszej aktywności biegowej/nordic walking – minimum 30 minut.
✅ aktywnie spędzić ten czas, 🏃‍♀️truchcikiem, 🚶‍♀️biegiem, 🤸‍♀️spacerem, 🕺z kijkami.
✅ po ukończonej Waszej aktywności, by wszystko miało sens, trzeba jeszcze wysłać na adres ✉️e-mail: klubleniwychbiegaczy@gmail.com 🎲udokumentowaną swoją aktywność. (zdjęcie swojej uśmiechniętej buzi tuż po🤭, screen z telefonu, z zegarka ).
✅ Okres na realizacje aktywności rozpoczyna się od soboty 20.03 do piątku 26.03

Jedynie co się nie zmienia to nasz CEL❣️❣️❣️ czyli biegniemy dla Oddziału Położniczo-Ginekologiczngo Szpitala w Knurowie, a pozyskane środki z przekazanych przez Was darowizn 🥰, w 100% pokryją zakup sprzętu medycznego 😝.

Trzymajcie się ciepło 💝 i zdrowo 💓
Do zobaczenia już w sobotę 🤩

🤝A wszystko to po to aby
1️⃣ Propagować i promować pasję zdrowego stylu życia poprzez sport.
2️⃣ Popularyzować uprawianie Biegania jako czynnej formy wypoczynku i rekreacji wśród mieszkańców gminy Knurów oraz rozwijanie zainteresowań z aktywnym wypoczynkiem na co dzień.
3️⃣ Integrować środowiska w różnych grupach wiekowych wśród mieszkańców naszej gminy.
4️⃣ Współzawodniczyć opierając się na zasadach Fair Play.