Knurów: Będą Utrudnienia!!!

0
1643

—— Będą Utrudnienia!!! ——-

Mamy nowe informacje związane z usuwaniem awarii na skrzyżowaniu ul. Wilsona i Rakoniewskiego.

  Jak informuje nas właściciel firmy, która podjęła się usunięcia awarii i likwidacji wyrwy w asfalcie w ulicy Rakoniewskiego, sprawa jest bardziej poważna niż się wydawało.

 Po dokonaniu rozbiórki nawierzchni okazało się, że faktyczna awaria występuje jeszcze niżej. Uszkodzony jest kanał fi800, na głębokości 4m. Koniecznym jest wymiana uszkodzonych elementów, które dostarczone zostaną najprawdopodobniej dopiero w poniedziałek. Zlokalizowano miejsce uszkodzenia. Znajduje się ono pod wjazdem na oczyszczalnię i ta część zostanie „rozkopana”.  Konieczność wymiany uszkodzonych elementów oraz przywrócenie podbudowy i nawierzchni łącznie z asfaltowaniem potrwa najprawdopodobniej do przyszłego piątku – dodaje wykonawca.

———

Od jutra 17.09 od godzin porannych / ok. 8:00/ planowane jest rozpoczęcie prac na skrzyżowaniu ul. Wilsona i Rakoniewskiego.

Zlokalizowane zostało uszkodzenie i koniecznym jest wykonanie gruntowanej naprawy. Wiąże się to z wykonaniem głębokiej odkrywki i wymiany uszkodzonego odcinka instalacji.

Jak nam powiedział właściciel firmy, która podjęła się usunięcia awarii i likwidacji powstałego w asfalcie zapadliska, prace mogą potrwać. Jeżeli wszystko pójdzie z planem jeden dzień, a w razie nieprzewidzianych okoliczności nawet do dni trzech.

Prosimy kierowców o wyrozumiałość i jeżeli zachodzi taka możliwość, o nie korzystanie przez najbliższy czas, z tego skrzyżowania.

Możliwość przejazdu będzie znacznie utrudniona.