Knurów: APN 2012/13- Drużyna robi postępy

0
303

Wczorajszego wieczoru grupa trenera Adama Dziuba na wyjeździe w Rudzie Śląskiej podjęła zmagania z drużyną Bumerang Ruda Śląska.

Tym razem nasi piłkarze dobitnie zaznaczyli wynik na swoją korzyść, ale jak zaznacza trener Adam: nie to jest dla niego najważniejsze.

– Przede wszystkim cieszy mnie fakt licznej frekwencji, warunki nie były idealne, chwilami padał deszcz, a temperatura wahała się w granicach 0 stopni.
Cieszy mnie to że to świadomi rodzice zdecydowali o chęci rywalizacji właśnie w takich warunkach za to brawa dla nich, charakter musi być! Jak się później okazało chłód nie dokuczał, a atmosfera na boisku była gorąca. Choć wynik na to nie wskazuje toczyliśmy dość wyrównany mecz.

– Dobrze że nasi zawodnicy zdobyli wiele bramek i pewnie pokonali drużynę przeciwną, jednak po raz kolejny podkreślam, że wynik na tym etapie szkolenia, a przede wszystkim w meczach towarzyskich jest dla mnie drugorzędną sprawą.
Liczy się dla mnie to czy realizujemy nasze założenia treningowe. W środowym meczu z Rudzińcem popełniliśmy wiele indywidualnych błędów po których padły bramki, szczególnie w strefie obrony.
Na ten aspekt poświęciliśmy znaczną część treningu czwartkowego i już w piątek wyglądało to zdecydowanie lepiej.
Sezon przygotowawczy w pełni i mamy zamiar go dobrze wykorzystać. Dziękujemy trenerowi i zawodnikom drużyny przeciwnej – ze sportowym pozdrowieniem, trener Adam Dziuba.

Skład drużyny APN

Borys Toborek
Adam Smolorz
Alek Trzpiel
Fabian Daroń
Krzyś Kwaśniewski
Michał Walczyk
Filip Kiszka
Krzyś Kornatka
Piotrek Rzewódzki
Filip Duda
Joel Szymański
Maks Pach
Maks Kuczera
Filip Borowczak💪👏💪

Info: APN Knurów