Knurów: Andrzejkowe Magic Show iluzjonisty Bartosza Lewandowskiego w Domu Kultury

0
285

Abrakadabra, czary-mary czyli wielkie czarowanie odbyło się  w dniu 26 listopada przy ul. Górniczej. Tego dnia Scena Domu Kultury w Knurowie-Szczygłowicach należała do wyjątkowego iluzjonisty Bartosza Lewandowskiego, finalisty 11 edycji telewizyjnego „Mam Talent.

Magik Bartosz Lewandowski to artysta młodego pokolenia – jego styl jest nowoczesny, swobodny i pełen humoru. Pokazy iluzji w jego wykonaniu to niesamowita dawka emocji, zdumienia i zachwytu, połączonego z głębokim niedowierzaniem. Tego nie da się opisać, to trzeba zobaczyć, kto zdecydował się na taki krok w sobotnie popołudnie miał okazję to wszystko przeżyć na żywo.

Pierwsze widowisko Magic Show zostało zaplanowane na godz. 14:30, natomiast drugie odbyło się o godz. 17:00. Oba programy pana Bartosza cieszyły się sporym zainteresowaniem mieszkańców pomimo odbywających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej.

W godzinnym Andrzejkowym Magic Show artysta czarował nie tylko spektaklem, ale także klimatem, strojem, muzyką i scenografią.

Magik potrafił doskonale wchodzić w interakcje z widzem. Dlatego chętnie zapraszał do swych numerów „ pomocnika” spośród publiczności, choć do Knurowa przyjechał z własną asystentką.

Podczas pokazu można było zobaczyć niesamowite triki z obręczami, piłkami, kartami. Nie zabrakło również lewitującego stolika czy też pojawiających i znikających przedmiotów. Chwilę grozy publiczność przeżyła gdy Bartosz Lewandowski przecinał nożami swoją atrakcyjną asystentkę znajdującą się w specjalnej skrzyni.

Sporą furorę wzbudziła sztuczka z żywym śnieżnobiałym królikiem wyczarowanym z pudełka.

Jednak głównym punktem programu i jednocześnie główna atrakcja występów sztukmistrza to magiczne sztuczki sceniczne z ptakami – gołębiami (między innymi: pojawianie, znikanie, mnożenie ptaków i wyciąganie gołębi z ekranu LCD). Warto tu zaznaczyć, że tymi efektownymi iluzjami, gdzie głównymi bohaterami były gołębie podbił serca jury i widzów szklanego ekranu w „Mam talent”.

Andrzejkowe Magic Show to widowisko magii i iluzji przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych, jednym słowem dla każdego niezależnie od wieku.

Pokaz, który zaproponował pan Bartosz knurowianom to zestawienie klasycznych sztuk magicznych oraz najnowszych i najbardziej ekscytujących iluzji. Pełen profesjonalizm pod każdym względem. Show zasługuje na najwyższą możliwą ocenę, do tego okraszony sporą dawką humoru.

Występ magika Bartosza Lewandowskiego przeszedł najśmielsze oczekiwania, sprawił dużą przyjemność  i na każdym wywarł duże wrażenie. Oczywiście najbardziej dzieci przeżyły wielkie emocje magiczne i z przedstawienia z Domu Kultury w Knurowie-Szczygłowicach wyszły z wypiekami na twarzy.

Impreza tego typu to doskonały wybór Centrum Kultury w Knurowie i oryginalna atrakcja na jesienno-listopadowe dni.

Relacja: Agnieszka Łyko