Knurów: Amatorski Turniej Siatkówki

0
463

W sobotę (26.03.2022r.) odbył się Charytatywny Amatorski Turniej Siatkówki na hali sportowej MOSiR przy Al. Lipowa 12 a.

Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach akcji informacyjnej „Stop depresji dzieci i młodzieży – nigdy nie jesteś sam” przez Fundację Gram Kibicuję Pomagam wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Knurowie.

Był to ostatni Turniej zamykający akcję informacyjną.

Start turnieju rozpoczął się 10:00 i do rywalizacji przystąpiło 8 drużyn siatkarskich, które zostały podzielone na dwie grupy.

W skład pierwszej grupy A weszły drużyny: 1) Zimne Czajniki, 2) Czarne konie, 3) Kwiaty polskiej siatkówki, 4) Gram Kibicuję Pomagam.

W skład kategorii drugiej (B) weszły reprezentacje: 1) Landrynki, 2) Ekipa czwartkowa, 3) NGK, 4) Malinowe Chłopaki.

Interesującym wydarzeniem na turnieju okazał się Mecz Przyjaciół czyli Fundacja GKP w skład, której wchodziły m.in dzieci z Fundacji Dom Nadziei kontra Przedstawiciele Knurowskich Stowarzyszeń.

Zmagania sportowe dostarczyły niesamowitych wrażeń ruchowych, sporą dawkę sportowej adrenaliny i pozwoliły w miłej atmosferze spędzić sobotni dzień. Sportowcy z ogromną determinacją i chęcią zdrowej rywalizacji reprezentowali swoje drużyny.

A grze z zaciekawieniem przyglądała się zgromadzona publiczność, która zagrzewała swoich idolów do walki.

Ponadto podczas Charytatywnego Amatorskiego Turnieju Siatkówki odbyła się licytacja koszulki Azoty Zaksa Kędzierzyn-Koźle.

Były też atrakcje nie tylko sportowe, ale też dla ciała czyli kawiarenka serwująca smaczną kawę oraz przepyszne ciasto, herbatę, kanapki. Chętni mogli delektować się smakiem potraw, a  później uczestniczyć czynnie w wydarzeniu charytatywnym.

Relacja: Agnieszka Łyko